Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Říjen 2008

Emma Watson - Něco o ní

7. října 2008 v 16:10 | Lili |  Emma Watson (Hermiona Granger)

Emma WatsonEmma nebyla v posledních letech rozhodně považována za módní ikonu, spíš se do ní stylisti obouvali, že se obléká jako stará mladá. To už je ale dávno pryč. Emma si nechala poradit od odborníků a teď sází především na trendové hadříky a ze své skříně definitivně odčarovala všechny kousky, které jí kazili image. Chceš být jako ona? Tak se inspiruj jejím ležérně pohodlným oblečením, ve kterém můžeš vyrazit v pohodě do města na nákupy!Emma Watson (18) Jak být šprtkou a přitom zůstat cool…


Když je člověk chytrý snáz se zamiluje!
Stejně jako její filmová postava Hermiona, byla i Emma ve skutečném životě šprtka. Ale místo toho, aby se kvůli tomu nechala svými spolužáky prudit, udělala ze svých vědomostí přednost. Emma: ,,jeden super sladkej týpek mě poprosil, abych ho doučovala v matematice a já jsem se tak s ním líp poznala a začala jsem s ním chodit."
I šprtky můžou můžou být sexy!


Většina šprtů se obléká naprosto nudně a totálně nesexy! Taky Emma zpočátku trochu ve styllingu plavala, ale teď už je v pohodě. A začíná si pomalu zařizovat doma speciální šatnu jen na večerní šaty!Emma: ,,Miluju tyhle momenty,kdy se objevím na veřejnosti a všichni vydechnou: ,,Wow, to je ta Hermiona z Harry Pottera?" Jen ať žasnou!"


Žádný stres s rodiči!


Nikdy se nemusela s rodiči hádat kvůli špatným známkám. Emma: ,,Dobré známky ty rozhodně usnadní život! Nemáš díky nim zaracha a můžeš být venku s kámoškou jak dlouho chceš! Taky ti nikdo nezmenší kapesné nebo ti nevyhrožuje trestem. A to je super, ne?"

Napiš si o autogram! Emma Watson,


c/o Harry Potter Production,


Leavesden Studios


P.O. Box 3000


Leavesden


Hertfordshire


WD2 7LT


United Kingtom

Daniel Radcliffe - Něco o něm

7. října 2008 v 16:02 | Lili |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)

Daniel RadcliffeJméno: Daniel Jacob Radcliffe
Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Londýn
Výška:1,68m
Rodiče: Alan Radcliffe(manager)
Marcia Radcliffe
Oblíbené kapely: Hard-Fi, Libertines, Louis XIV.
Adresa pro autogram: Daniel Radcliffe
c/o BBC, PO Box 1116
Belfast BT2
7AJ United KingdomHele, nejsi náhodou Harry Potter? Při téhle otázce otočí Daniel Radcliffe oči v sloup. Kouzelníka hrál poprvé v jedenácti. Nyní po pěti letech je v kině už jeho čtvrtý díl ,,Harry Potter a Ohnivý Pohár" a pátý se připravuje. Mluvili jsme s Danielem o trapných příhodách a prvním polibku před kamerou…

Danieli, ve filmu jdeš na ples. A to je důležité vybrat si vhodnou partnerku. Když popustíš uzdu fantazii-koho bys rád pozval na nějaký romantický ples?
Právě jsem viděl film a Natalie Portmann a skoro jsem se zamiloval. Takže by to musela být ona. Nebo možná Scarlett Johansson. Ne, že bych se teď zbláznil, ale řekla jsi, že mám dát průchod své fantazii. Takže jsem to udělal.(smích)
Představ si, že bys měl romantické rande. Kam byste šli?
Samozřejmě že do filmového studia.(smích!) Ne, to byl jen vtip. Asi bych šel tam, kam chodí všichni-do kavárny nebo do kina. Samozřejmě, že ne na film o Harrym Potterovi. To by bylo dost ujetý.
Jak je to u tebe s tancováním? Stejně jako ve filmu-hodně nepříjemný?
Ta taneční scéna ve filmu bylo to nejtrapnější, co jsem kdy dělal. Jsem v tomhle směru naprostý ňouma. Naštěstí byla moje partnerka trochu bláznivá. Takže se při tom bavila a kameraman mě bral ohleduplně jen od pasu výš. Přesto jsem se fakt snažil, protože jsem nechtěl zklamat rodiče. Oba jsou to skvělí tanečníci a tak jim to jako syn přece nesmím pokazit.


Když jsme právě u trapných chvilek, co první Harryho polibek?
Já nevím, kdo tenhle drb rozšířil! Polibek přijde až v pátém dílu! Ale kdyby to bylo jen na mě, ne bych neřekl!(úsměv)


Zpátky do normálního života. Jak to u tebe vypadá s láskou?
Měl jsem přítelkyni, ale momentálně jsem zase sólo. Jsem prostě smutný singláč…(smích)


Řekni my upřímně, není to divné vyrůstat před očima veřejnosti?
Někdy možná, ale čím jsem starší, tím je snazší Harryho hrát. Problémy, které má s dospíváním, znám momentálně z vlastní skušenosti.


Jak dlouho chceš Harryho ještě hrát?
Teď natáčíme pátý díl. Práce začali v únoru. Až ho dotočíme, tak se uvidí.


Jako ,,hlavní postava" máš při natáčení určitě velkou moc, nebo snad ne?
No jasně, denně se nechávám na natáčení vozit drahým sporťákem, a pak celý den nosit na trůně…(smích). Ne, teď vážně. Myslím si, že mám velkou zodpovědnost, aby ty filmy byly takové, jaké si je fanoušci přejí…


Kolik si vydělají...

7. října 2008 v 15:58 | Lili |  Co se jinam nevešlo
1.Miley Cyrus 25 mil.$
2.Daniel Radcliffe 25 mil.$
3.Mary-Kate & Ashley Olsen 15 mil.$
4.Jonas Brothers 12 mil.$
5.Zac Efron 5,8 mil.$
6.Ashley Tisdale 5,5 mil.$
7.Emma Watson 5,5 mil.$
8.Hilary Duff 5 mil.$
9.Rupert Grint 5 mil.$
10. Vanessa Hudgens 3,2 mil.$

♥Daniel a jeho první polibek před kamerou!♥

7. října 2008 v 15:56 | Lili |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
Na svůj první polibek před kamerou vzpomíná s úsměvem na tváři. Došlo k němu při natáčení filmu Harry Potter a Fénixův Řád a Dan přiznává, že měl při tom trému. Scénu s Katie Leung, která hrála jeho lásku Cho, museli opakovat asi třicetkrát, než se to povedlo. I přes Danielovu stydlivost Katie prozradila, že líbal skvěle!

Daniel Radcliffe je dyspraktik

7. října 2008 v 15:54 | Lili |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
Píše tak, že byste to po něm stěží přečetli, a neumí si dokonce ani zavázat tkaničky od bot. Na koštěti mu to přitom lítá jedna báseň. Řeč je o devatenáctiletém Danielu Radcliffeovi, na kterého britský bulvár vyšťáral, že trpí dyspraxií. "Nikdy se tím netajil. Naštěstí je jeho stav jen velmi málo vážný, takže si v nejhorším případě nedokáže pouze zavázat boty," přiznala Danielova mluvčí.
Film Harry Potter byl nominován na Cicmák roku

7. října 2008 v 15:53 | Lili |  Novinky
Nejlepší polibek roku si podle MTV nedali Chirurg Patrick Dempsey s Amy Adams v Kouzelné romanci, ani Shia LaBeouf s vnadnou sousedkou v Disturbii, a ani dokonce zamilovaný Harry Potter při líbací premiéře s Katie. Vítězem MTV Movie Awars se v této kategorii stali Briana Evigan a Robert Hoffman za polibek v hudebním filmu Let´s Dance 2-Street dance. A proč zrovna oni? Možná proto, že jako jediní se líbali v dešti. Jak romantické!

Daniel Radcliffe stáhne Harrymu Potterovi kalhoty

7. října 2008 v 15:52 | Lili |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
Nejen divadelní fanoušci na londýnském West Endu a newyorské Brodwayi, ale nyní i milovníci filmu budou mít příležitost zahlédnout Daniela Radcliffea tak, jak ho stvořila příroda. V posledním dvoudílném snímku z potterovské řady s podtitulem Relikvie smrti bude před kamerou pobíhat s kalhotami staženými hodně nízko pod kolena. "Dlouho jsem si myslel, že v té choulostivé scéně mám kalhoty, ale nakonec mě ujistili, že opravdu ne," vtipkoval Daniel, který se svléká v divadelní hře Equus. Společnost Warner Bros zároveň vzala fanouškům úsměv ze rtů, když oznámila odsun premiéry Prince dvojí krve z letošního 21.listopadu na 17.července příštího roku.


Gary Oldman - Zezelenal mu jazyk

7. října 2008 v 15:50 | Lili |  Gary Oldman (Sirius Black)
Gary Oldman patří do dlouhé řady filmových star, které se snažily v životě několikrát utopit v alkoholu. Možná by ho démon alkoholu pronásledoval dodnes, kdyby mu před lety nezezelenat jazyk. "Přestal jsem pití zvládat. Odvrátila se ode mě rodina a ztratil jsem všechny kamarády. Byl jsem na absolutním dně a měl jsem pocit, jako bych byl ve vířivce,která se mě pokoušela vysát ven," prozradil novinářům jeden z hrdinů nové batmanovské podívané Temný rytíř. "Jít na léčení jsem se rozhodl ve chvíli, kdy jsem si uvědomil, že nejsem nesmrtelný. A mohl za to taky můj jazyk. Jednou táno jsem vstal a měl jsem ho celý zelený," vzpomíná padesátiletý představitel Siria Blacka z Harryho Pottera.