Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Duben 2010

upoutávka na film 4.3.2.1.

30. dubna 2010 v 20:10 | Lusi |  Novinky
Byla zveřejněna upoutávka na Thriler 4.3.2.1.,kde hrají hned dvě Potter Hvězdy.
Ve filmu Hraje Freddie Stroma(Cormac McLaggen) a Helen McCrory (Narcissa Malfoy).
Film by měl vejít do kin 2.června 2010


WWoHP na interaktivní mapě!

30. dubna 2010 v 17:41 | Lusi |  Wizarding World of Harry Potter
Oficiální stránka Kouzelnického světa Harryho Pottera na Floridě aktualizovala svou interaktivní mapu na které můžete díky 360 st. pozorovat a prozkoumávat známou kouzelnickou vesničku Prasinky.Uvidíte obchody známé z filmů a knih,např.U Taškáře,Medový ráj,U Tří Košťat,Prasečí hlava a také se proletíte napříč Obrtlou ulicí.

Bohužel je video velmi krátké,tak pro lepší prozkoumání vesničky použijte tento odkaz,tíž že  půjdete na mapu a po shlédnutí intro videa kliknete na Hogsmeade.


Rupert on Justin Lee Collins:Good Times

30. dubna 2010 v 17:37 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
Herec Rupert Grint minulý týden poskytl poměrně unikátní rozhovor na Justin Lee Collins:Good Times,kde on a Justin Lee Collins povídali o Cherrybomb,o konkurzu na filmy o Harrym Potterovi při hře šipky.Ve videu níže lze Ruperta vidět jak sám trochu repuje!:)


Dvě fotky z Twitteru Jamieho

30. dubna 2010 v 15:00 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
Ty fotky jsou fakt skvělé!!:D Jamie se mi opravdu začíná líbit,už se na něj v HP v roli Grindewalda moc těším!

free image host free image host

Rupert Grint o Hermioně, Ralphovi Fiennesovi, bláznivých dárcích od fanynek a Cherrybomb

30. dubna 2010 v 14:00 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
O vztahu Hermiony a Rona:
"Nikdy jsem si nedokázal představit, že bych to bral tak vážně. Bylo to vždycky divné hrát v jiných filmech, trapná objetí a tak. Teď pracujeme na posledním filmu ... je tu trochu víc polibků. Je to trochu divné."

O nahém vystupování na jevišti:
"Ne teď. Myslím, že je to hezký nápad. Dobře, doopravdy to není reálné (smích). Vystupování na jevišti je velkým krokem kupředu. Je to velmi odlišný druh věci, ale být nahý - Nemyslím si, že bych to dokázal. Rád bych se v budoucnu aspoň trochu vystupoval na jevišti, ale jsem moc pohodlný na dělání filmů."

Dále Rupert hovořil o bláznivých dárcích od fanoušků,o detailech z natáčení scén v hlavní roli s létajícím Fordem Anglia,a uvedl, že Ralph Fiennes v poslední době stoupl v oblíbenosti,až kvůli němu mladí fanoušci brečí na place.

Na jakou nejpodivnější věc se vás fanynky kdy zeptaly?
"Na nic takového si nevzpomínám, ale z nějakého neznámého důvodu mi holky po celou dobu posílaly pyžama. Byly z nejrůznějších koutů světa! Nevím, jak k této situaci došlo, nepamatuju se, kdy jsem se o pyžamu zmínil, ale spousta lidí si zřejmě myslela, že nějaké nové potřebuji ..."

Kromě Harryho Pottera, vaše poslední dva filmy byly o teenagerských drogových flámech (Cherrybomb) a gangstrech (Wild Target). Je něco, kde můžeš s jistotou říct, že tě udržovalo aspoň na chvíli v čele tvé kariéry?
"Ano, Wild Target byl zábavný, moje postava nebyla typickým gangstrem, necítí se tak ve své kůži. Ale učit se zacházet se zbraní byl neskutečný zážitek. Film nebude v kinech dřív jak v Červnu, takže nemůžu nic moc prozradit, ale moje postava někoho střelí do ucha ..."

Nyní přejdeme k Harrymu Potterovi - podařilo se vám něco ukrást něco hodnotného z natáčení?
"Opravdu nemají rádi, když někdo něco odnese pryč. Nebyl jsem schopný toho moc odnést. Udělal jsem si Nebelvírskou kravatu - ne skutečnou, ale opravdu impozantní! Ale teď se chýlí ke konci série, opravdu bych rád dostal nějaký suvenýr. Něco drobného."

A co třeba létající Ford Anglia. Mohl by to být slušný přírůstek do vaší sbírky ...
"Jo, to by bylo opravdu cool. Miloval jsem to auto. Ta scéna byla jedna z mých nejoblíbenějších z celého dílu. Natáčeli jsme před modrým pozadím na plošině, na které se létalo jako na horské dráze."

Jak daleko jste s natáčením posledního filmu?
"Čeká nás asi ještě měsíc natáčení, byla to ale dlouhá doba, protože to je vlastně točení dvou filmů naráz. Také je tu mnohem více ake, druhý film je v podstatě jen válečný. Dostaneme se do samotného "pekla" Bradavic."

Jaký je Ray Fiennes na place? V nejlepších momentech vypadá opravdu zlověstně ...
"Tohle je vůbec první film, na kterém jsem s ním spolupracoval. Díky bohu Ron s Voldemortem nepřijde do styku. Je samozřejmé, že po většinu dne musí zůstat pod vrstvou make-upu, když natáčí. Podařilo se mu dokonce i přivést malé dítě, které navštívilo natáčení, k slzám. Nakonec si to dítě užilo. Ray vkládá do natáčení scén opravdu všechno, aby všechny scény byly dobře provedené."


Rupert Grint: Nikdy jsem neviděl žádného Pottera

30. dubna 2010 v 13:00 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
Jednadvacetiletý Rupert Grint tráví téměř polovinu svého života natáčením příběhů o čaroději Harrym Potterovi. A přestože se ve snímcích podle knižní předlohy J. K. Rowllingové objevuje v jedné z hlavních rolí, sám neviděl ani jeden z výsledků své práce. Představitel Rona Weasleyho neviděl ani jeden celý film o Potterovi.
"Nikdy jsem neviděl žádný z filmů od začátku do konce. Příležitostně jsou v televizi a já chytím pár záběrů. A vždycky se na ně dívám docela s chutí," přiznal Rupert.

Ovšem to vůbec neznamená, že by ho natáčení nebavilo. Naopak se děsí toho, až dokončí práci na dvojdílném, závěrečném snímku Harry Potter a Relikvie smrti. Bude prý pro něj velmi těžké po deseti letech s jedním štábem a kolegy zvykat si na nový život.

"Teď už balíme a loučíme se. Je to divný pocit, ale taky se na to trochu těším," dodal zrzek Grint.


Mother and Child premiere (2010)

30. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Alan Rickman (Severus Snape)
DALŠÍ dvě fotky v celém článku

Jednoznačně potvrzeno: Obě části Harry Pottera 7 i v IMAX 3D

30. dubna 2010 v 11:00 | Lusi |  Novinky
Jednoznačně potvrzeno: Obě části Harry Pottera 7 i v IMAX 3D

 Začátkem tohoto roku Warner Bros. oznámilo, že obě části Harry Pottera a Relikvií smrti půjdou do normálních kin i ve 3D. Teď oznámily, že se Relikvií dočkáme i ve IMAX 3D.

 Warneři oznámily ještě dalších několik filmů, mezi nimiž necyhbí ani Batman 3 a Superman. Den před premiéro první části Relikvií bude do kin a IMAX 3D propuštěn i film Happy Feet 2.

 Rozhodnutí převest Relikvie smrti a dalších dvacet filmu do 3D byl způsoben velkým úspěchem těchto filmu, jako např. Avatar.

Citace: "Naše bilance s IMAX 3D je neuvěřitelná, obsahuje mnoho úsilí a senzační zážitek pro naše diváky" říká Dan Fellman, preziden domácí distribuce společnosti Warner Bros. Pictures. "Jsme mimořádně pyšní na naši práci, a dychtivě chceme divákům nabídnout filmy s dech beroucím dějem."

Podle dohody, uvede Warner Bros v kinech Imax tyto filmy:

Legends of the Guardian,
The Owls of Ga'Hoole 3-D (Sept. 24, 2010);
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (3-D) (Nov. 19, 2010);
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (3-D) (July 15, 2011);
Happy Feet 2 (3-D) (Nov. 18, 2011);
The Hobbit (Dec. 2012).

Warner Bros také plánuje uvedení dalších 15 filmů v Imaxu, v průběhu let: 2011, 2012 a 2013, včetně filmů:including Gravity, Dark Shadows, Fury Road, Batman 3 a Superman.


Nové fotky // Princ Dvojí Krve

30. dubna 2010 v 10:00 | Lusi |  Princ dvojí krve
Nové fotky z Harry Pottera a Prince dvojí krve!

 Před několika mála chvílemi tu byla novinka s novými fotkami z Harry Pottera a Tajemné komnaty a Harry Pottera a Vězně z Azkabanu. Teď je tu několik nových fotek ze zatím posledního promítaného filmu HP série, Harry Pottera a Prince dvojí krve.

 Na první fotce můžete vidět Romildu Vaneovou v knihovně, na druhé fotografii můžete vidět zase Narcissu Malfoyovou a Bellatrix Lestrangeovou na cestě za Snapem. Třetí fotka je opravdu velice povedené, vidíme na ní Harryho a Brumbála při přemisťování v metru, na čtvrté je Harry v obleku při poslouchání Snapea a Draca, a na poslední fotografii je znovu Harry a Brumbál, jenže tentokrát na Astronomické věži.

Odkazy na fotografie: 1 - 2 - 3 - 4 - 5


VŠIMNĚTE SI: Divočejší a zuřivější vzhled Fenrira Šedohřbeta

30. dubna 2010 v 9:00 | Lusi |  Relikvie smrti
VŠIMNĚTE SI V šestém filmu byl Fenrir Šedohřbet učesaný a upravený. Vlasy stažené do nenápadného culíku, upravené a zastřižené vousy. Ovšem NYNÍ má více zarostlou tvář, konečně schované uši s naušnicemi, stylové copánky působící dojmem rastů, rozdrbané a neulízané vlasy a také dlouhou bradku, ze které by mu měly růst dlouhé copánky.

Co si o novém vzhledu Fenrira Šedohřbeta myslíte Vy?


Clémence s fanouškem

29. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Clémence Poésy (Fleur Delacour)
Objevila se jedna fotka Clémence s nějakým svým fanouškem ,ale netuším při jaké akci.
Clémence vypadá,že je nenalíčená,ale přes to jí to sluší :)

Ruper,Tom a Bonnie v Nyloon magazine

29. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Novinky
Jak bylo oznámeno dříve, Rupert Grint, Bonnie Wright, a Tom Felton byli přijeti do projektu Nylon's Young Hollywood 2010.
Rupert provedl i krátký rozhovor ve kterém mluví o natáčení Harryho Pottera před 10-ti lety a nyní,také o jeho zmrlinářské dodávce a dalších ostatních a zajimavých věcí.
Teď tady mám pro Vás scany z časopisu Nylon Magazine.

free image host free image host free image host free image host
Ostatní zajimavé fotky můžete vidět tady


První fotka Bonnie z filmu: Geografie nešťastného srdce

29. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Bonnie Wright (Ginny Weasley)
Tak a už máme první fotku Bonnie z tohoto jejího nejnovějšího filmového projektu (Geografie nešťastného srdce) z fotky jsem opravdu nadšena,je moc krásná a hlavně Bonnie to tam strašně sluší. Chtěla bych vidět Bonnie hrát jinde než v HP.

Nominace na National Movie Awards 2010

28. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Novinky
V květnu se v Anglii uskuteční nejžhavější předávání cen. Jsou nominováni i Harry Potter a Twilight cast. Můžete hlasovat zde. Slavností udílení cen se uskuteční na ITV1, 26.května 2010 ve 20:00


► Family
Harry Potter and Half Blood Prince

► Fantasy
Alice in Wonderland
The Twilight Saga: New Moon


► Performance of the Year
Helena Bohnam Carter
Rupert Grint
Robert Pattinson
Daniel Radcliffe
Emma Watson


Trailer k Relikviím Smrti - 30.duben??

28. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Novinky
Brazilský časopis Capricho zveřejnil scan (níže) ve kterém informuje,že 30.dubna by se při premiéře filmu Iron Man 2 do kin měl objevit již oficiální trailer na poslední potterovku - Relikvie Smrti.To jsem velmi zvědavá,hrozně se těším!:)

free image host


Rupert Grint stráví léto na cestě se zmrzlinářskou dodávkou

27. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
Britský herec Rupert Grint se těší na léto. Jednadvacetiletý představitel čaroděje Rona Weasleyho totiž nebude natáčet žádný film, ale užije si naplno pěkného počasí a volných dní, které stráví na cestách po Británii. Rozhodl se přitom, že využije svou zmrzlinářskou dodávku a bude v ní křižovat Spojeným královstvím.

Rupert zrovna dokončuje natáčení dvojdílného, závěrečného filmu o příbězích Harryho Pottera, který nese název Harry Potter a Relikvie smrti.
Více v Celém článku


Emma na koncertě Snoop Doga

27. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
Vypadá to,že si to Emm na Brownu užíva.Fotka byla pořízena jednoho víkendu na koncertě Snoop Doga.Zase nemá chudinka žádné soukromí.Opět se našel nějáký fanoušek s foťákem!!:(

Kampaň k Relikviím Smrti odstartuje v červnu!

27. dubna 2010 v 12:00 | Lusi |  Novinky
Současnou kampaň společnosti Warner Bros. k první části závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti můžeme bez přehnaných označit za překvapivě skromnou.Koncem prosince,při příležitosti uvedení DVD HP a Princ dvojí krve na americký a bristký trh,zveřejnili pouze první dvě (1,2) oficiální fotky a exkluzivní klip.Od té doby je stále ticho před bouřkou a jeho konec byl nadále v nedohlednu.

Před několika hodinami se však konečně k tomuto déletrvajícímu stavu ak jeho změně vyjádřili i kompetentní.Viceprezidentka propagačních služeb pro Warner Bros. Domestic theatrical Distribution, Kelly O'Connor, oficiálně potvrdila, že Warner Brothers spustí ostrou kampaň až v červnu tohoto roku.

Důvodem by mohlo být otevření kampaně v marketingově významném letním období,kdy chodí do kin více diváků než během ostatních období roku.Jistá symbolika je také v tom,že v červnu se zároveň končí téměř jeden a půl roční natáčení obou částí Relikvií Smrti.

Kampaň k Relikviím Smrti by měla začít uvedením traileru v amerických a kanadských kinech.Kelly O'Connor má totiž na starosti právě uvedení trailerů Warner Bros. v kinech as tím spojenou distribuci reklamních materiálů.

Warner se také chystají využít ve svůj prospěch letní premiéru pokračování Twlight ságy - Zatmění. Začátek své kampaně k Relikviím Smrti totiž možná až okatě spojují právě s premiérou tohoto filmu. Vyvrcholit by měla začátkem listopadu před podzimní premiérou První části.