Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Květen 2010

"Jsem hrdý, na své vlasy"

31. května 2010 v 9:00 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
Rupert Grint v poslední době hovořil o tom, že by si nikdy neobarvil svoje zrzavé háro. :D

"Obarvit? To je trapné, jsou to moje vlasy. Vždycky jsem byl trochu hrdý, že jsem zrzek, takže jsem nikdy nepomyslel, že bych si vlasy obarvil, navíc bych tím zradil ostatní zrzky. Zvykl jsem si na svoje vlasy a neměnil bych je."

Jen tak dál Ruperte. Je strašně málo zrzků, vědšina je jen obarvená a slyšela jsem, že dokonce vymírají, což je děsná škoda :(.

Interview s Emmou Watson

31. května 2010 v 8:00 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
Emma Watson a Daniel Radcliffe mluvil o konci Harry Potter a plánech do budoucna Vítězové radě rozhovor po přijetí ocenění za nejlepší rodinný film pro Harry Potter a princ dvojí krve, a Zvláštní ocenění za sérii Harry Potter.

"Nikdo z nás nepředpovídali tento druh lásky a uznání. Je to neuvěřitelné. Já jsem  tak neuvěřitelně hrdá, že jsem byla jeho součástí. Mám pocit, jako nejšťastnější holka na světě."

VIDEO: natáčení Epilogu 27.5 2010,King's Cross, Londýn

30. května 2010 v 16:43 | Lusi |  Relikvie smrti
Níže máte exkluzivní video, které máme díky portálu Snitchseeker.com a ukazuje nám natáčecí den 27.5 2010 na nádraží King's Cross, kde uvidíte dospělé manželé Potterovi, Weaslyovi společně s jejich dětmi.

pozn. Dívejte se pozorně, ve videu je nemusíte vidět hned. V celém videu jsou velké masy lidí.For my SBnka - Třídění

30. května 2010 v 13:55 | Lusi |  Novinky
Ahojky,
tak je tu další třídění SBnek, tentokrát to udělám tak,
že pokud se někdo nezapíše do 6.6. tak ho nemilosrdně
smažu z SBnek. Většinou sem to tak dělala, že sem sice
vyhlásila třídění, ale nikoho sem nemazala a pouze sem
zjišťovala kdo sem chodí a kdo ne. Takže mi sem do
komentářů napište:
  1. přezdívka
  2. blog
  3. jak často sem chodíš?
  4. jak často píšeš komentáře k článkům?
  5. chceš nadále zůstat mím SBnkem?
PS: toleruju když má někdo pozastaveno, ale když se na jeho blogu nic neděje půl roku tak nemilosrdně mažu !!!!!


Rozhovor s Danem pro Entertainment Weekly

29. května 2010 v 13:22 | Lusi |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
Časopis Entertainment Weekly udělal rozhovor s Danielem Radcliffem ,Toto vydání připomíná jejich 100 největších postav posledních 20 let. Dan v rozhovoru hovořil o tom Jak vnímá Harryho,o tom,že Jo Rowlingová mu dala cenné rady ohledně hraní jeho postavy v pátém díle.
Daniel také prozradil,že hrdina,kterého by si nejradši zahrál je Spiderman

Daniel Radcliffe:"Já vždycky neuvěřitelně žárlil na Tobeyho Maguireho,že hraje Spidermana. Myslím,že Spidey je nejlepší ze superhrdinů".

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.


Noví promo fotka z připravované hry od EA

29. května 2010 v 13:18 | Lusi |  Novinky
EA zveřejnilo první propagační fotografii z úplně nové video hry které se teprve připravuje. Bude se jednat o hru k relikviím Smrti a bude asi taky rozdělena na dvě části jako film.
Na fotce můžeme vidět Harryho, Rona a Hermionu s hůlkami jak míří na lapky, mezi nimi můžeme vidět i Fenrira Šedohřbeta.

free image host

Oficiální Facebook této nově připravované hry je tady a čím více bude fanoušků,tím víc nám EA ukáže více o této videohře.Tak se nezapomeňte přidat! ;)

Evanna: Objeví se v epilogu?

29. května 2010 v 13:17 | Lusi |  Evanna Lynch (Lenka Láskorádová)
Byla zveřejněna fotka Evanny jak se natačí epilog k poslednímu dílu Harrymu Potterovi.Ale není potrvzeno jestli se jen dívala jak se epilog natáčení nebo si v něm i zahrála.Také se spekuluje o tom že to nemusí být Evanna ale nějaký jiný člověk který vypadá podobně jako ona.
Popřípadě jestli hraje v epilogu vypadá od ostatních asi nejlíp!

free image host

Nové fotky tria z natáčení pro DH - 28.května 2010

29. května 2010 v 13:16 | Lusi |  Relikvie smrti
Byli zveřejněny nové fotografie z natáčení DH - Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson ještě jako mladé Harry, Ron, a Hermiona bylo to natáčeno v Anglii 28.května 2010.
Tato scéna ukazuje, konkrétně Rona jak vrací medaiolenk Zmijozelu Harrymu a Harry si ho pak uváže kolem krku. Tato scéna byla samozřejmně z režírovaná Davidem Yatesa.


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

První pohled na WWoHP

29. května 2010 v 10:00 | Lusi |  Wizarding World of Harry Potter
Kouzelnickéý park Harry Potter, který se otevřel dnes pro držitelé vyhraných vstupenek.Objevilo se i skvělé video a fotky které můžete najít zde,kde jsou různé suvenýry z parku apod.. Vypadá to moc zajímavě,moc bych tam chtěla! :)


Soundtrack Wild Target

29. května 2010 v 9:00 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
Objevil se obal soundtracku k novému Ruperovu filmu Wild Target.Vypadá zajímavě.

Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami posledních 20 let!

29. května 2010 v 8:00 | Lusi |  Novinky
Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami posledních 20 let!

Postava Harry Pottera byla vybrána mezi 100 nejlepších (filmových) postav posledních dvaceti let v časopisu Entertainment Weekly. Harry Potter je mezi postavami jako Homer Simpson, kapitán Jack Sparrow a dalšími 97 postavami.

BLAHOPŘEJEME!

Na titulní stránku časopisu se můžete podívat níže.


EA spustilo oficiální stránky k připravované Harry Potter hře!

28. května 2010 v 14:00 | Lusi |  Novinky
Společnost Electronic Arts dnes spustila oficiální stránky ke připravované nové hře Harry Potter o které se zatím nic neví. To by se ale mělo už brzy změnit!

Na oficiální stránce je totiž odkaz na facebook stránku této hry. A podle jejich tvrzení, čím více lidí budou přáteli této hry, tím dřív se dočkáme první exkluzivních fotek, informací a později také ukázek ze hry. Na oficiální stránce zatím nenajdete nic, protože tam zatím není žádná sekce. Na hlavní stránce naleznete jen logo Harry Potter pod nímž je napsáno THE NEW EA VIDEOGAME (NOVÁ HRA EA). Kdo má pevné nervy, tak může sledovat i světlo z hůlky, které vám odhalí pár postav jako Harry Pottera, Hermiona Grangerovou, Rona Weasleyho, Fenrira Šedohřbeta a ještě někoho, koho bohužel neumím určit. Níže v článku naleznete mini fotky postav, které jsem našel. Bohužel Ron se na stránce vyskytuje na dost špatném místě. Já osobně by jsem bral, kdyby ta hůlka nesvítila jen pomocí Lumos, ale Lumos Maxima.

Ale vypadá to, že se dočkáme rozhodně velmi dobré hry, která by zatím podle těchto obrázku mohla být i konečně pořádně akční zábavou, která by stála za koupi. Otázkou bude konečná cena hry.

OFICIÁLNÍ STRÁNKA - ZDE
FACEBOOK ODKAZ HRY - ZDE
INFORMACE NA FACEBOOKU OHLEDNĚ SPUŠTĚNÍ OFICIÁLNÍ STRÁNKY - ZDE

MINI FOTKY POSTAV+logo EA a hry - NEJSOU MOC KVALITNÍ - kromě log:

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host


Pozvánka na párty

28. května 2010 v 13:36 | Lusi |  Novinky

První pohled na Hermionu a Rose Weasley

28. května 2010 v 13:03 | Lusi |  Relikvie smrti
Propuštěny byly první záběry dospělé Hermiony Weasleyové (s krátkými hnědými vlasy), kterou hraje Emma Watson a její dcery Rose, V tomto videu můžeme vidět prakticky všechny herce,kteří hrají v epilogu jak přecházejí nádraží King´s Cross .  Kvalita videa bohužel není nic moc,ale ani kdyby byla dobrá tak by nám to příliš nepomohlo. Emma šla se skloněnou hlavou a ještě jí jeden člověk kryl svými zády. Musíme jen doufat,že se brzo objeví nějaké dobré fotky kde bude Emmě a také herečce,která hraje její dceru Rose vidět do obličeje...