Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Červenec 2010

Potter páry soutěží v anketě Votorama MTV!

31. července 2010 v 21:31 | Lusi |  Novinky
Harry Potter páry soutěží v anketě Votorama MTV!
Nejnovější MTV blog s názvem Votorama uskutečnil průzkum veřejného mínění. A tentokrát můžete podpořit i Harryho Pottera! V anketě "Nejroztomilejší/nejoblíbenější pár v literatuře" můžete hlasovat hned pro dva zástupce. Buď pro Rona Weasleyho s Hermionou Grangerovou, nebo pro Harryho Pottera s Ginny Weasleyovou. Nejblíže je zatím k vítězství pár Ron Weasley a Hermiona Grangerová, který je první s 44,3%, na druhé pozici je s 36,0% pár zastupující Twillight ságu, Edward s Bellou, třetí pozice patří Harrymu s Ginny, kteří tuto pozici ale hájí jen s 11,5%. Překvapivé ale je, že až na čtvrté pozici se nachází asi nejznámější pár, Romeo a Julie, a to s pouhým 1,9%. Svůj nejoblíbenější pár můžete podpořit zde. (Stačí jen kliknout na VOTAR u vámi vybraného páru a opsat text.) Tak co, pro koho jste hlasovali?


POTVRZENO!Emma Watson a George Craig jsou spolu!!

31. července 2010 v 20:30 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
Je potvrzené, že naše Emma Watson (20) a Burberry model George Craig (19), jsou spolu! tento vztah Emma potvrdila v rozhovoru s Radio 1 :

"George a já jsme byli přátelé už na focení Burberry. A když jsem byla ve Spojených státech amerických, George mi ukázal, jak dobře umí dělat hudbu. To bylo neuvěřitelné, byla jsem tak nadšená. Jsem jeho fanoušek, yay ! A obecně všechno co pro mě udělal bylo úžasné."

Vše nejlepší do budoucna, Emmo a Georgi :*Tomovi 3 nové fotky

31. července 2010 v 20:21 | Lusi |  Tom Felton (Draco Malfoy)
Fotograf Chris Floyd začátkém tohoto týdne nafotil v Londýně s Tomem Feltonem Photoshoot.
Stalo se tak kvůli novému projektu, který se jmenuje: Great Twitter Portrait Project.
Fotograf zveřejnil první tři fotografie Toma z jeho Photoshootu. Jsou pouze v černobílém provedení, najdete je níže.

Nové video z natáčení videoklipu k písni Say You Don't Want It

31. července 2010 v 20:19 | Lusi |  Videa
Jistě si pamatujete, že Emma se podílela na videoklipu k písni Say You Don't Want It od kapely One Night Only, kde zpívá George Craig (model Burberry). Spolu s Georgem se objevila v naprosté většině videoklipu a není to tak dávno co byl oficiálně zveřejněn...
Kapela nyní vydala krátké, nové video za scénou, kde Emma a George mluví o tom jak byl videoklip inspirován tématem příběhu Lady a Tramp


Photoshoot Jamieho a Bonnie

31. července 2010 v 20:16 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
V noci se na internetu objevily nové fotografie na kterých je Jamie Campbell Bower a Bonnie Wright, kteří spolu již nějakou dobu chodí. Před nějakým časem se objevila informace, že tento pár nafotí Photoshoot pro časopis Vanity Fair do srpnového vydání. Zatím není jisté zda jsou tyto fotky opravdu z Vanity Fair.

Daniel a Tom se zůčastní charitativní výstavy obrazů Lizzie Mary Cullen

31. července 2010 v 20:13 | Lusi |  Novinky
Říká se, že herci Daniel Radcliffe a Tom Felton se objeví na zahájení charitativní výstavy obrazů umělkyně Lizzie Mary Cullen letos v září. Peníze poputují organizaci The Big Issue (Britský sociální podnik, časopis a registrovaná charita), která pomáhá lidem bez domova v Británii vydělat legitimní příjem.

Očekává se, že Tom Felton a Daniel Radcliffe se zúčastní výstavy a podpoří ženu, která pracovala na filmu, který z nich udělal mezinárodní hvězdy!

Cullenová prý pracovala na filmu Harry Potter a Princ Dvojí krve, kde se setkala s Danem a Tomem, jako asistentka produkce a část uměleckého oddělení. Pár jejích obrazů si můžete prohlédnout níže.

Lizzie dle informací nedávno dělala nějaké umělecké dílo pro Six Strings Productions, kteří budou Pomáhat s úpravami Tomovi hudby, někdy v tomto roce.

Výstava, pořádaná Emmanuelem Rayem v Londýnském West Endu, bude otevřena pro veřejnost od 9. do 25. září 2010.

Její obrazy jsou fakt krásné, má zvláštní styl, který se mi vážně moc líbí ;)

Ralph Fiennes at the premiere of A-Team

31. července 2010 v 20:10 | Lusi |  Ralph Fiennes (Lord Voldemort)
27.Července se v Empire Leicester Square, v Londýně konala premiéra Filmu A-Team a objevil se na ní i Herec Ralph Fiennes (Lord Voldemort). Na několika fotkách je společně s Tomem Hollanderem.

Rozhovor s Tomem o novém filmu a dalších věcech...

31. července 2010 v 20:08 | Lusi |  Tom Felton (Draco Malfoy)
Herec Tom Felton na Comic-Conu v San Diegu,který se konal uplynulý víkend poskytl novinářům několik rozhovorů. Access Hollywood nám přináší videorozhovor, kde Tom vyprávěl o své účasti na novém připravovaném projektu nazvaný Caesar: Rise of the Apes.Právě kvůli natáčení tohoto filmu se minulý víkend nacházel v Californii, a tak se i nečekaně objevil na Comic-Conu.Jeho role se bude jmenovat Dodge a nemá příliš daleko od charakteru Tomovi postavy Draca Malfoye v HP.I zde si zahraje nemilosrdného zločince.

Rovněž zmínil, jak byl pyšný na to, že měl tu čest pracovat na všech filmech o Harry Potterovi a ,že v budoucnu jistě plánuje všechny části ukázat svým vlastním dětem.S Danem Radcliffem se však dohodly, že do té doby se nebudou nikdy dívat na části, kde byly ještě malé děti (teenageři), neboť podle jejich vkusu tam působily otřesně.


Fotky z oslavy Danových narozenin

31. července 2010 v 20:05 | Lusi |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
Jak již víme, Daniel oslavil své 21.narozeniny. Podle informací je oslavil v ruském městě Petrohradu a kvůli tomu se nemohli zúčastnit Comic Conu. Níže máte několik fotek z oslavy.
Mezi fotkami je také jedna, která pochází z letiště.

Emma s faninkou

31. července 2010 v 20:02 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
K dispozici máme novou fotku Emmy s faninkou. Fotka pochází ze čtvrtka (22.červenec) a byla pořízena na náměstí Trafalgar Square v Londýně.


První Stills fotografie z filmu Toast

31. července 2010 v 20:00 | Lusi |  Novinky
Objevila se první oficiální fotka z filmu Toast, který Helena natáčí pro BBC One.
Helena hraje postavu jménem Joan Potter. Kluka co sedí za stolem můžete znát také z filmu Karlík a továrna na čokoládu.

Nová fotka z natáčení HP 7

31. července 2010 v 19:58 | Lusi |  Relikvie smrti
Objevila se opravdu zajímavá fotka z natáčení (nejspíše poslední bitvy). Můžeme vidět hodně důležitých postav a když si všimnete tak i Nebelvírův Meč.

Oliver Boyd and the Remembralls

31. července 2010 v 19:56 | Lusi |  Novinky
Harry Potter se od doby vydání první knížky stal velikým fenoménem. Získal si neuvěřitelné množství fanoušků, kteří si tvoří další příběhy ze světa Harryho Pottera. Nebo malují, či například píšou písně.

Dle nadpisu si nejspíše myslíte, že jde o článek, který nepatří do kategorie HP, ale to se mýlíte.
Tato kapela je totiž známá tím, že skládá a zpívá písně o nám blízkém tématu tedy Harry Potterovi. Jejich písně vypráví příběhy postav a jsou také o obávaném konci této ságy.

Stačí zajít na youtube a jejich písně tam najdete níže máte dvě.

První píseň se jmenuje End of an Era (konec jedné éry) a další open at the Close (Otevřu se na konci). Obě tyto písně se tedy vztahují k poslednímu dílu....

Tato kapela má prý svůj profil i na myspace.

Tom v kanadě na natáčení Rise of the Apes

31. července 2010 v 19:37 | Lusi |  Tom Felton (Draco Malfoy)
Dle informací od stránky Justjared se Tom před Ve středu odpoledne (21.července) nacházel v Kanadě ve Vancouveru, kde byl na natáčení svého nového filmu (Caesar: Rise of the Apes) Paparazzi Toma zachytily při chůzi po ulici a při rozdávání autogramů.

Emma in London (22.7.2010)

31. července 2010 v 19:32 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
Ve čtvrtek (22.7) byla Emma zachycena Paparazzi v Londýně. K dispozici jsou zatím jen tyto tři nepříliš kvalitní fotky.

10 věcí, které jste možná nevěděli

31. července 2010 v 19:27 | Lusi |  Novinky
1. Když Artur Weasley bere Harryho na Ministerstvo na číselníku vyťuká 62442. Písmena pod těmito číslicemi na standardním mobilním telefonu vytvoří slovo "magic" (magie).

2. Natalie McDonald, která se objeví na 159 stránce "Harryho Pottera a Ohnivého Poháru", byla skutečná dívka. Bylo jí devět let, žila v Torontu a měla leukémii. Napsala JKR dopis, v kterém se jí ptala, co se stane v dalším Harrym, protože nebude žít tak dlouho, aby si ji mohla přečíst.
JKR jí odepsala, ale Natalie další den umřela. Rowlingová z ní proto udělala studentku, kterou Moudrý klobouk zařadí do Nebelvíru. Rowlingová později navštívila rodinu McDonaldových.

3. Hermionin patron je vydra, protože JKR má ráda vydry a vidí sama sebe v Hermioně.

4. Rowlingová pojmenovala řidiče a průvodčího Záchranného autobusu po svých dědečcích, Erniem a Stanleym.

5. Fred a George slaví své narozeniny na Apríla.

6. Čtyři koleje v Bradavicích odpovídají čtyřem základním elementům. Nebelvír je oheň, Havraspár je vzduch, Mrzimor je země a Zmijozel voda.

7. Profesor Kratiknot je tak malý, protože má gobliní předky.

8. Jeden galeon je zhruba 5 liber, ale záleží na kurzu.

9. J.K. Rowling a Harry Potter mají narozeniny 31. července.

10. Aby se Dudley zbavil prasečího ocásku, který mu Hagrid přičaroval, Dursleyovi jeli do soukromé nemocnice, kde byli všichni velmi diskrétní a řekli, že to byla bradavice, která se vymkla kontrole.


Zajimavá fakta o Tomu Feltonovi

31. července 2010 v 19:25 | Lusi |  Tom Felton (Draco Malfoy)
• Tom si kvůli své roli Draca Malfoye musel barvit vlasy. Ve skutečnosti nemá světle blonďaté, až bílé vlasy jako Draco, ale světle hnědé.

• Naprosto miluje sporty. Je velký fanoušek basketbalu, kriketu, tenisu a spousty dalších sportů. O tom, že je opravdu dobrý sportovec, svědčí i výhra jeho týmu v kriketovém zápasu s HP herci.

• Je velký fanoušek rybaření. Jeden čas dokonce zvažoval, že by nechal točení "Harryho Pottera" a věnoval se rybaření, než půjde na vysokou školu.

• Zpívá a hraje na kytaru. O tom jsme vás na našem blogu již informovali před dlouhou dobou, takže pouze pro připomenutí:


• Začal točit již v osmi letech. Narozdíl od Emmy a Ruperta měl s kamerou již zkušenosti. Jeho prvním počinem ve světě filmu byla reklama.

• V roce 2010 dostal MTV Movie Award jako Nejlepší padouch.

• Má tři starší bratry, jeden z nich ho doprovázel na natáčení prvních HP filmů.

• Když byl malý, měl činčilu jménem Stanley.

• Miluje nakupování v New Yorku.

Jeho výrok pro ty, kteří hodně litují, že si zatím v žádném filmu nezahráli: ,,Ti z vás, co si myslí, že filmování je jen samá nádhera, jsou úplně vedle! Opravdu, jen premiéry jsou ty krásné části."

Zahradničení v kouzelném světě je mnohem zábavnější

31. července 2010 v 19:21 | Lusi |  Bradavice
Nepřemýšleli jste někdy nad tím? Zatímco mudlové se musí v potu tváře shýbat nad svými záhonky, vytrhávat plevel a hubit škůdce různými pesticidy, kouzelníci si užijí mnohem více zábavy. Trpaslíky, kteří jsou jedni z nejčastějších zahradních obyvatel, stačí chytit za kotník, roztočit jako laso, aby se jim zamotala hlava a oni nenašli cestu zpátky a hodit za plot.