Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Srpen 2010

Paříž bude slavit Vánoce s Harry Potterem!

31. srpna 2010 v 17:21 | Lusi |  Novinky
Paříž bude slavit Vánoce s Harry Potterem!

Herci Tom Felton (Draco Malfoy), Chris Rankin (Percy Weasley) a Matthew Lewis (Neville Longbottom) se zúčastní kouzelných Vánoc s Harry Potterem v Paříži, Francie. Akce se bude konat 18.-19.prosince.2010 v La Maison Internationale.

Návštěvníci akce budou mít možnost se setkat s těmito třemi hvězdami a zúčastnit se focení a autogramiády. Na akci se budou konat různé hry a kouzelnické show a nebude chybět ani orchestr, který bude hrát hudbu z filmu. Vstupenky jsou již teď v předprodeji - zde. Existují různé balíčky, jenž nejlevnější stojí 55€ a nejdražší 200€. Pokud tedy máte v plánu Vánoce strávit v zahraniční a přemýšleli jste také o Francii, tady máte jeden tip.

Jů, já bych jela hned! A proč něco takového nemůže být taky u nás?


Evanna Lynch bude číst knihu "Foster" na BBC rádio

31. srpna 2010 v 16:27 | Lusi |  Evanna Lynch (Lenka Láskorádová)
,
Ode dneška až do 2. září, bude BBC Radio 4 FM vysílat čtení knihy "Foster", kterou napsala Claire Keagan, Tuto knihu bude v rádiu číst herečka Evanna Lynch, jež v HP filmech stvárňuje Lenku Láskorádovou. V každém z těchto tří dnů bude Evanna číst 15 minut a to vždy od 15:30.

Kniha vypráví příběh o malé holce, jež musí žít s matkou a její rodinou na farmě na venkově v Irsku, aniž by věděla, kdy se vrátí domů. V cizím domě nakonec pozná teplo a náklonnost. Pomalu si začne zvyat a je šťastná. Pak, ale odhalí jedno tajemství a náhle si uvědomí, jak křehká je její idyla.

Ti co nemají možnost poslouchat rádio by měly tyto patnáctiminutové relace nalézt po odvysílání online zde na iPlayer BBC po dobu jednoho týdne.


Rowlingová darovala 10 milionů liber na výzkum léku k roztroušené skleróze

31. srpna 2010 v 16:24 | Lusi |  J. K. Rowling
.
BBC News před pár hodinami informovalo, že J.K.Rowlingová darovala štědrých 10 milionů liber(což by podle přepočtu mělo být na české koruny: 303 820 000.000) na Edinburgh Multiple Sclerosis centre (Edinburghské centrum roztroušené sklerózy). Autorka Harryho Pottera prohlásila, že tyto prostředky mají pomoci přilákat špičkové výzkumné pracovníky, aby hledali lék na MS (roztroušenou sklerózu). Rowlingové matka, Anne, zemřela na komplikace s onemocněním v roce 1990, nedlouho poté začala Joanne psát první knihu o Harry Potterovi, kámen mudrců.
The Anne Rowling Regenerative Neurology Clinic (Neurologická klinika věnovaná zesnulé matce), bude usilovat o to aby byla u pacientů jádrem výzkumného procesu.
David Yates jako režisér Fantastické čtyřky?

31. srpna 2010 v 15:53 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
David Yates jako režisér Fantastické čtyřky?

Fox připravuje "znovuzrození" Fantastické čtyřky a proto usiluje o budoucího režiséra. Na seznamu se podle informací v současné době nachází Joe Carnahan, James McTeigue a také David Yates, který režíroval poslední čtyři Potterovky! Podle filmového magazínu Entertainment Weekly je skvělým adeptem, protože:

"Má zkušenosti se speciálními efekty a ví, jak navodit přesný tón filmu takového druhu."

Dosud ještě nebyl oznámen definitivní verdikt, každopádně přeji Davidovi hodně štěstí, i když má v současné době mnoho práce s dokončováním Harryho Pottera a Relikvií smrti.


Exkluzivní preview klip k Harry Potterovi 7 na Tele Cine Light!

31. srpna 2010 v 15:50 | Lusi |  Relikvie smrti
Exkluzivní preview klip k Harry Potterovi 7 na Tele Cine Light!

Včera večer byl na portugalském kanálu Tele Cine Light vysílán exkluzivní preview klip k filmu Harry Potter a Relikvie smrti (část I. a II.), který obsahoval záběry z filmu, které jste mohli vidět v teaser traileru a klipech a rozhovory s herci, které pocházejí z exkluzivních klipů od ABC FAMILY, takže bohužel nic nového. Každopádně, již brzy by jsme se měli dočkat prvního oficiální traileru k první části Relikvií smrti, dosud byl zveřejněn jen TEASER TRAILER, který propagoval obě části.


Krátké video, propagující Harryho Pottera a Relikvie smrti bylo vysíláno také na francouzské televizní stanici TF1, ale stejně jako u předchozího bohužel nemáme nic nového k vidění. Každopádně by určitě skoro každého českého fanouška Harryho Pottera potěšilo, kdyby byly podobné klipy vysílány i na našich televizních obrazovkách.


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


LITERAL Harry Potter and the Deathly Hallows Trailer Parody + překlad

31. srpna 2010 v 15:41 | Lusi |  Videa
Na internetu sem našla úžasnou parodii na HP7, hrozně sem se u ní nasmála :D a co na ní říkáte vy?


--------překlad v článku--------

New dez

31. srpna 2010 v 14:22 | Lusi |  Novinky
Jak jste si už asi všimli tak tu mam new dez. Doufám že se vám líbí, protože sem ho vyráběla sama a to tak často nebývá. Obvykle si o něj napíšu, ale teď jsem dostala nápad a podle něj sem ho vytvořila. Trvalo mi to asi tak cca 5 hodin. Ale výsledek stojí za to!

Nová fotka Harryho na Grimmauldově náměstí č.12 z Relikvií smrti: část I.

30. srpna 2010 v 21:51 | Lusi |  Relikvie smrti
Na internet byla právě uvolněna nová fotografie z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I., na které můžete vidět Harryho na schodech na Grimmauldově náměstí č.12! Tato fotka byla k vidění i na nekvalitních scanech k připravovaným HP7 kalendářům, ale teď ji konečně máme k dispozici ve větším rozlišení. Již brzy by mělo být také oznámeno datum uveřejnění oficiálního traileru k filmu. A ještě jednou v HD kvalitě!

imagebam.com
imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!Harry Potter a vězeň z Guantánama

30. srpna 2010 v 20:08 | Lusi |  Novinky
Harry Potter a vězeň z Guantánama. Tyhle dvě věci evidentně patří k sobě.Níže máte zajímavý článek o tom,že vězni si oblíbily populární ságu od Rowlingové,jež jim umožňuje,alespoň na nějakou dobu uniknout z Reality.
Vězni v Guantánamu se stěží mají na co těšit - žádné návštěvy příbuzných, žádný výhled na propuštění za dobré chování, někdy ani ne na řádný soud, který by je vyslechl. Zbývá jim alespoň Harry Potter. Sice nenabízí útěk jako z fiktivního vězení v Azkabanu, ale přináší aspoň na pár dní únik z tristní reality.

Nové fotky Daniela Radcliffa pro magazín Out a z Movie Con III.

30. srpna 2010 v 19:46 | Lusi |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
Nové fotky Daniela Radcliffa pro magazín Out a z Movie Con III.

Na internet byly před nějakou dobou zveřejněny čtyři nové fotky Daniela Radcliffa pro magazín Out! Na jedné z fotek pózuje s Terry Richardsonem. Všechny fotky z photoshootu pro magazín Out najdete v této galerii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

K dispozici máme i tři nové fotky Radcliffa z akce 2010: BFI Movie Con III., na které byly promítány i nové záběry z Harryho Pottera a Relikvií smrti (stejné jako na Comic Con) - které se ale bohužel dosud nedostaly na internet a Warner Bros je nemá v plánu zveřejnit. Všechny fotky Daniela z akce najdete v této galerii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Jessie Cave dostala roli v muzikálu Breed!

30. srpna 2010 v 19:44 | Lusi |  Jessie Cave (Levandule Brown)
Jessie Cave dostala roli v muzikálu Breed!

Stoupající hvězda Jessie Cave, kterou můžete z Potterovek (konkrétně Prince dvojí krve) poznat jako Levanduli Brownovou, získala hlavní roli v muzikálu Breed, které se bude konat od 21.září do 16.října.2010 v londýnském divadle 503! Zahraje si roli mladé dívky Liv, jíž trápí velké rodinné problémy - matka je příliš zaneprázdněna boji se psy, otec je ve vězení, bratr je příliš daleko a policie hledá stopy. Pokud plánujete zajet v té době do Londýna - můžete si zakoupit lístky - zde.


Bonnie Wright v zářijovém vydání magazínu ASOS!

29. srpna 2010 v 11:44 | Lusi |  Bonnie Wright (Ginny Weasley)
Bonnie Wright v zářijovém vydání magazínu ASOS!

Na internet se dnes dostaly scany v mnohem lepší kvalitě ze zářijového vydání magazínu ASOS, jehož obálku zdobila herečka Bonnie Wright, kterou můžete z Potterovek znát jako Ginny Weasleyovou. Celkově máme pět nových fotek/scanů Bonnie, na které se můžete podívat pomocí odkazů níže + obálku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

* Vezměte prosím na vědomí, že Relikvie smrti: část II. přijde do kin v červenci 2011, navzdory chybě v článku magazínu ASOS, stejně tak Bonnie není zasnoubená s Jamie Campbell Bowerem.

Conrad Pope hovoří o soundtracku k Harry Potterovi 7: část I.

29. srpna 2010 v 11:42 | Lusi |  Novinky
Conrad Pope hovoří o soundtracku k Harry Potterovi 7: část I.

Hudební skladatel Conrad Pope aktualizoval svůj profil na Facebooku s novou zprávou, ve které oznámil, že se v současné době nachází v Londýně, kde společně s Alexandrem Desplatem pracuje na soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

"Jsem v Londýně, kde diriguji orchestr Harryho Pottera 7 pro stále vynalézavějšího Alexandra Desplata. Usadil jsem se v pokoji Sira Francise Goldschmidta (doufám, že to píšu správně) v jeho domě, v Portman Square. Velmi se těším na svoje čtvrté setkání s Potterem. Zůstaňte naladěni!"

"Pracuji na novém soundtracku k příštímu Potterovi s Desplatem. Hudba je vzrušující a plná emocí! Harry léta, bojuje a sesílá kletby. Vše bude doplněno rozlišovacími, rozhodně ne obecnými zvuky-Desplat. Ti, kteří milují melodii, harmonii a emoce v jeho filmech, budou určitě velice potěšeni. Připomíná mi to staré časy. Zůstaňte naladěni."

Conrad Pope už spolupracoval také se skladatelem Johnem Williamsem, na soundtracích ke Kameni mudrců, Tajemné komnatě a Vězni z Azkabanu, takže to bude už jeho čtvrté setkání s Harry Potterem. Můžeme očekávat návrat Williamsovi hudby?


Nové promo fotky postav k nové stolní LEGO Harry Potter hře

29. srpna 2010 v 11:40 | Lusi |  Novinky
Nové promo fotky postav k nové stolní LEGO Harry Potter hře

Na internet byly dnes uvolněny čtyři promo fotky postav k nové připravované stolní LEGO hře na motivy Harryho Pottera. Na fotkách můžete vidět lorda Voldemorta, Severuse Snapea, Bellatrix Lestrangeovou a Lenku Láskorádovou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Rupert →Cherrybomb Q&A (23.8.2010)

28. srpna 2010 v 16:37 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Více fotek v celém článku


Diplomek za soutěž Kdo? Co?

28. srpna 2010 v 15:13 | Lusi |  Diplomky
Moc děkuju je překrásný

,