Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Září 2010

Moje výtvory

30. září 2010 v 19:11 | Lusi |  Obrázky
Když se nudím tak si maluju, tohle je jen málo z toho co sem namalovala. Něco sem sem už dala a ostatní jsou v učebnicích angličtiny a němčiny :D :D A ty tu bohužel nemam abych vám to vyfotila :( :( Ale někdy v budoucnu to taky vyfotim (určo) :D
Co myslíte, kdo to podle vás je? (z HP) I když to sama nevim, ale zajímá mě váš názor.

,
,


Nové fotky z Brownu

30. září 2010 v 16:30 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
Fotky jsou prý z požárního poplachu, všechny studenty prý v pyžamu (nevím co je na tom pravdy) shromáždili před školou a následně se ukázalo, že byl poplach naštěstí planý..

imagebam.comimagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v časopisu Total Film!

30. září 2010 v 16:27 | Lusi |  Relikvie smrti
Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v časopisu Total Film!
Nejnovější číslo amerického filmového časopisu Total Film se rozhodlo zabývat také filmem Harry Potter a Relikvie smrti, jehož první část vstoupí do ČR kin už za 48 dní, tedy 18.listopadu.2010! Dnes Total Film vstoupil do amerických prodejen a díky SnitchSeeker máme k dispozici úplně první scany, které bohužel nejsou v nejvyšší kvalitě, ale jakmile budou, tak je tady určitě najdete. Každopádně, nejnovější číslo obsahuje rozhovory s hlavním triem aktérů - Danielem Radcliffe (Harry Potter), Rupertem Grintem (Ron Weasley) a Emmou Watson (Hermiona Grangerová), kteří hovoří hlavně o fyzické náročnosti natáčení. Dále obsahuje časopis článek s Tomem Feltonem (Draco Malfoy), který se rozplývá nad velkým rozsahem scén ze sídla rodiny Malfoyových ve filmu a s režisérem Davidem Yatesem a producentem Davidem Heymanem, kteří s úctou mluví o Ralphovi Fiennesovi, který v Potterovkách ztvárňuje lorda Voldemorta.

Jako příloha k rozhovorům byly použity "starší" fotografie z Relikvií smrti, ale také tři zbrusu nové z photoshootu Warner Bros, které nám ukazují Harryho v oblečení, které má na sobě během závěrečné bitvy o Bradavice v druhé části a Rona a Hermionu v společenském oblečení, které na sobě měli na svatbě Billa a Fleur.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New posters with Trio

29. září 2010 v 19:09 | Lusi |  Relikvie smrti
,
Dnes se objevili překrásné postery s triem. Můžeme na nich vidět Hermionu, Rona a Harryho ve víru velkoměsta. Což je návaznost na to, že sedmí Harry Potter se nebude tradičně odehrávat v Bradavicích, ale trio bude na cestách. Premiéra prvního dílu je už za 48 dní!!

ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload

Videohra Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - Dobby se vrací!

29. září 2010 v 17:26 | Lusi |  Relikvie smrti
Videohra Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - Dobby se vrací!

Uvolnění videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I. se blíží a proto se Electronic Arts rozhodlo, postupně zveřejňovat promo fotky z videohry, na kterých budeme moci vidět nové postavy neboli navrátilce, které se v (před)poslední videohře objeví. Dnes byla zveřejněna opravdu moc pěkná fotka domácího skřítka Dobbyho, který se objevuje ke konci první části videohry. Tyto fotografie mají ukázat také velký pokrok v reálnosti grafiky, kterého tvůrci docílili pomocí spolupráce s distributorem filmů - Warner Bros, které jim zaslalo scany filmových podob postav. Dalších fotek nových postav (navrátilců) se prý dočkáme v průběhu příštích týdnů.

imagebam.com

Harry Potter na internetu

29. září 2010 v 16:47 | Lusi |  Pár vtípků
Umíte si představit Bradavice ve 21. století? Kdyby do Bradavic pořídili Wi-Fi? A všichni žáci byli na inetneru? Zde mám pro vás menší ochutnávku: např. Trio na facebooku, Draca na Twitteru, dvojčata na Youtube, atd. :D :D :D

ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload


Tom na obálce časopisu TOTAL FILM

29. září 2010 v 16:06 | Lusi |  Tom Felton (Draco Malfoy)
Tak tu máme další obálku časopisu Total Film, na které je Tom Felton se skrvavenou tváří! Tato obálka prý nebude uvedena do prodeje a je jen speciálně navržená pro FeltBeats. Na obálce nakonec bude jedna ze tří už uvedených obálek což jsou Ron, Hermiona nebo Harry, kdo ví koho tam nakonec dají, no uvidíme. Ale já sama bych asi hlasovala pro Hermionu alias Emm, která z těch všech asi nejhezčí :)
,

Michael Gambon o Brumbálově smrti

28. září 2010 v 19:48 | Lusi |  Michael Gambon (Albus Brumbál)
.
Hvězda Potterovské ságy Michael Gambo, který si zahrál Brumbála otevřeně hovořil o svém životě, dostání do herecké hry a o pracování na obrazovkách a pódiu. Michael také hovořil o jeho reakci, když se dozvěděl, že Brumbál na konci šestého dílu zemře.

"Je Harry Potter na Doživotí?"
Ano. Mám ráda Harryho Pottera, i když jsem v šestém díle jako postava zemřel."

"Jak jste se dozvěděl, že Brumbál zemře?"
"Ehm, myslím, že jsem se to dočetl v novinách. Četl jsem, že mám jako Brumbál
zemřít. Byl to pro mě takový šok a pomyslel jsem si Ježiši Kryste!"

"Četl jste Harry Potter knihy?"
"Četl jsem jen skrypty. Vím, že lidé přečetly celou knihu, ale dostali se přesto co chybí.
Mnoha lidí rozčilovala, že mají menší verzi.

Tady máte fotku z jeviště a dvě fotky, kde můžete vidět jeho a Maggie Smith.

imagebam.com imagebam.com imagebam.comRupert Grint: "Nový Harry Potter je agresivní!"

28. září 2010 v 16:27 | Lusi |  Rupert Grint (Ron Weasley)
,

Podle filmového Rona Weasleyho se z magické školní pohádky stal drsný akčňák!
Už v listopadu se v kinech objeví první část posledního dílu HP, Harry Potter a relikvie smrti. Obdivovatelé série o čarodějnickém učni se dalšího pokračování již nemohou dočkat, jedna z hlavních hvězd - Rupert Grint (22) je však brzdí: "Kdo čeká další tajemnou pohádku, bude zklamaný!"

Sympatický herec přiznává, že on sám byl v šoku, když zjistil, jak brutální kouzla jeho postava v posledním dílu provádí a svěřil se: "První díly, kde nebylo tolik násilí, mi byly daleko bližší!"

"Ze začátku měl celý snímek atmosféru super tábora, teď je ale plný agresivních scén a je jasné, že režisér se inspiroval v drsných akčních filmech," tvrdí Rupert s tím, že je zvědavý, jak poslední díl Harryho zapůsobí na diváky.

HP filmy jsou natočeny podle knih J.K. Rowlingové a Rupert přiznává: "Přestože jsem velký fanoušek těchto knih a přečetl jsem všechny, do té poslední jsem se dlouho přemlouval!" Důvod? "Bál jsem se, že moje postava zemře."


Daniel Radcliffe: "Jsem nudný!"

28. září 2010 v 16:21 | Lusi |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
..
Rande se známým hercem prý není žádná legrace...
Daniel (21) se proslavil rolí čarodějnického učně Harryho Pottera, se kterou začal v jedenácti letech. Kdo by ale čekal, že se z něj za deset let natáčení stala sebevědomá hvězda, je na omylu. Pokud jde o holky, Daniel je ve skutečnosti totiž stejně plachý, jako jeho filmový hrdina Harry.

Poslední klapka k závěrečnému dvoudílnému dílu Harryho Pottera padla před několika týdny a Daniel má tak spoustu volného času na to, aby přemýšlel o další práci a také na to, jak sám říká, aby randil s fanynkami.

"Před každou schůzkou jsem velmi nervózní. Přemýšlím nad tím, jak bude probíhat a bojím se, že neudělám dobrý dojem," vypráví Dan a dodává, že největší strach má z povídání: "Vždycky to dopadne stejně, řeknu si se slečnou, jak se má, co dělá a co ji baví a dál už se nemáme o čem bavit!"

Čím víc schůzek herec absolvoval, tím je na nich klidnější, přesto ale tvrdí, že rande s ním nejsou žádná zábava. "Večeře většinou skončí, jakmile dojíme jídlo. Ty holky vždycky řeknou, že už musí domů. Je tedy víc než jasné, že něco dělám špatně," směje se Daniel s tím, že by si rád najal učitele "balení"!Diplomek pro my new SB

28. září 2010 v 15:16 | Lusi |  Diplomky
Tak doufam, že se ti bude líbit :)
..Rozhovor s Willem Dunnem (James Sirius Potter)

28. září 2010 v 13:02 | Lusi |  Co se jinam nevešlo

Slovenská strana se nám zase ukázala :) Udělala rozhovor s jedním dětským hercem a to s Willem Dunnem nebo-li s Jamesem Siriusem synem Harryho a Ginny! Je to vážně skvělý rozhovor. Moc děkujeme ♥


pi.sk: Ahoj ! Lidé z Warner Bros. odvedli dobrou práci, když tě vybrali do role Jamese Siriuse .
Will: Zdravím! A děkuji .

pi.sk: Můžeme udělat otázkové interview pro jednu HP fanouškovskou stránku na Slovensku ?
Will: Jasné, jistěže .

pi.sk: Mimochodem, ta stránka se jmenuje priori - incantatem.sk .
Will: Super název!

pi.sk: OK, dotazy. Proč jsi chtěl hrát Jamese Siriuse?
Will: Nuže, chtěl jsem se stát hercem, a když se k tomu přidá skutečnost, že miluju Harryho Pottera, rozhodl jsem se to zkusit .

pi.sk: Jak jsi se dozvěděl, že si získal roli a komu jsi to řekl jako prvnímu?
Will: Zavolali to mé mámě, takže ona to věděla dřív než já, a ona to jako prvnímu řekla mně!

pi.sk: Koho ze známých herců z filmu si potkal jako prvního?
Will: Dana a Bonnie na jednom z našich konkurzů ... a bylo to opravdu neskutečné!

pi.sk: Jsi v kontaktu s ostatními mladými herci ( z epilogu ) ?
Will: Hej, zůstal jsem s ostatními děckama v kontaktu. Jak bych mohl nezůstat? Ha - ha! Skamarádili jsme se, vždyť jsme spolu strávili hodně času na konkurzech, jakož i během zkoušení a natáčení.

pi.sk: Jaký byl tvůj nejlepší zážitek na natáčení?
Will: Těžká otázka, všechno bylo úžasné ... no, ve středu, když jsme natáčeli, jsem slavil narozeniny, tak mi všichni herci a celý štáb zazpívali Happy Birthday ( bylo to asi kolem 500 lidí ), což bylo prostě šílené ... vtisklo mi to slzu do oka!

pi.sk: Díky za odpovědi!
Will: Hej, bez problémů :)

pi.sk: Budeš vlastně první herec z potterovek, který bude mít na naší stránce rozhovor :)
Will: Tak to pak budu takový malý milník :P

pi.sk: Jediný problém bude v tom, že jsme na posledního prvního dubna zveřejnily několik falešných rozhovorů, takže někdo možná nebude věřit, že tento je opravdový.
Will: Hahaha!

pi.sk: Chtěl bys něco vzkázat fanouškům Harryho Pottera na Slovensku?
Will: Jistě ... Hej, všichni! Chci jen říct, že já jsem opravdu ten Will! Takže ahoj, Slovensko ! Will X

pi.sk: Díky! Pošlu ti link , když přidám rozhovor na stránku.
Will: Och, super!

pi.sk: Hodně štěstí, Will! :)

Protože Will se " díky " chřipce dnes ulil ze školy a čas si jako pravý teenager krátil na počítači, kromě rozhovoru pro pi.sk odpověděl i na řadu otázek jiných fanoušků, mezi nimi i naší Al!
Ta nejprve dala pozdravit svého miláčka Arthura Bowen ( Albus Severus; který mimochodem nemá žádnou přezdívku ani zkrácené jméno, volají ho prostě Arthur ), ale položila i otázky Willovi:

Al: Už se ti někdy stalo, že si kráčel po ulici a někdo tě požádal o autogram nebo vykřikl: " Bože můj, to je ten kluk, co hraje malého Jamese Siriuse! " ?
Will: Ne, to se ještě nestalo ... ale pár lidí ve městě již na mě začíná ukazovat :L

Al: Jaký školní předmět máš nejraději?
Will: Pokud mluvíme o obsahu, tak angličtinu a dějepis.

Al: Přečetl si celou HP sérii? Kdy?
Will: Přečetl ... hodně krát, hehe.

Výběr z dalších otázek a odpovědí:

astoldbyabby: Jak probíhal konkurz na Jamese Siriuse?
Will: Prošel jsem čtyřmi koly konkurzu a kamerovými zkouškami .

samehpants: Jaké to bylo setkat se s Danem, Emmou, Rupertem, Bonnie a Tomem?
Will: Bylo to úžasné :) Všichni byli velmi přátelští, a dokud jsme opravdu začali natáčet, už jsem si na to zvykl .

diggthaat: Byl mezi herci někdo, koho jsi se styděl?
Will: Vůbec nikdo! Všichni byli vstřícní a milí :)

ninalilyflower: Je atmosféra na natáčení opravdu taková příjemná, jak všichni říkají?
Will : Vlastně opravdu ano, každý se s každým zná, každý se s každým baví; může to otřepaná fráze, ale opravdu je to jako jedna velká rodina :)

wordsareweapons: S kterým z herců si nejraději spolupracoval?
Will: :) S Danem, on je fakt velmi inspirativní osobou :)

lifeintehnicolor: Je Dan tááák vtipný i ve skutečnosti jako před kamerami?
Will: Hej, pokud bych měl vyzdvihnout jednu jeho vlastnost, byl by to jeho humor.

lifeintehnicolor: A vypráví tak rychle jako v rozhovorech?
Will: Někdy.

princessfally: Dali ti Dan, Bonnie a jiní nějaké dobré rady ohledně tvé další kariéry?
Will: Dan mi dal několik rad, ale všechny nebyly o herectví .

diggthaat: Musím se to zeptat: Je Emma Watson tak krásná i ve skutečnosti jako na obrázcích?
Will: Nuže, většinu času, co jsem ji viděl, měla na sobě protetiku, která ji měla udělat starší :P

haneylonery: Mluvil jsi na natáčení s Rupertem? Je i ve skutečnosti takový bujaře střelený a zábavný, jako byl Ron ve filmech?
Will: Hej, s Rupertem jsem mluvil :) Ve skutečnosti je to spíš klidnější typ kluka!

dlittleone: Kdo je tvá oblíbená HP postava a proč?
Will: Sirius ... Myslím si, že skutečnost, že se dokáže změnit na psa, je super - Bombová!

ima - muggleborn: Který pár z Relikvií Smrti máš nejraději?
Will: Harryho a Ginny! lol ... Lupin a Tonksová je podle mě super kombinace ;)

robsferreiraq: Scény z epilogu - dojímavé, smutné, vtipné?
Will: Bylo to dost dojemné! Obzvláště na konci!

princessfally: Stalo se na natáčení něco vtipného, co nám můžeš prozradit?
Will: Strašně hodně vtipného se událo ... Například, když všechny děcka předstírali, že jsou sekýrující režisér a pořádně to proháněli! :P A já jsem jednou tak trochu vyděsil svou sovu.

princessfally: Hahahaha, zdá se, že jste si to pořádně užili! A jak vypadá vystrašená sova?
Will: Jakoby jsme si to mohli neužít? Haha ... Vystrašená sova vypadá, jakoby šla vybuchnout :L Ubožátko! Měl jsem ji na vozíku a náhodou jsem naběhl na pořádný hrbol. Hups! :s

princessfally: Měla i nějaké jméno?
Will: Ano, jmenuje se Kenya :)

katieerawr: Takže, jaké bylo natáčení?
Will: Byly to úžasné ( a zároveň i velmi zvláštní ) chvíle ... nemohl jsem věřit tomu, že tam opravdu jsem!

haneylonery: Máš nějaký další filmový projekt po HP7?
Will: Nuže, doufám, že ještě budu dělat filmy, nebo něco pro telku, případně nějaké divadlo, ale budeme si muset počkat, pak se uvidí .