Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Listopad 2010

Vše nej Clémence

30. listopadu 2010 v 14:41 | Lusi |  Novinky
lusi.blog.cz
Dneska slaví své 28. narozeniny Clémence Poésy,
která si v Hp zahrála Fleur Delacour.
Takže všechno nejlepší!

Emm v shou Davida Lettermana + After Party

27. listopadu 2010 v 23:25 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
lusi.blog.cz
Jak jistě víte, tak před nějakým časem Emm Watson navštívila šou Davida Lettermana. Dnes tu pro vás mám ne jako všichni video z šou v originále ale já ho pro vás mám v češtině, přesněji s českými titulkami, na video se můžete podívat níže, moc děkuji lidem z VideaČesky :)

Emm v shou Davida Lettermana

Emm měla naprosto úchvatné červeno-černé šaty. Nádhera!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comHarry Potter a Relikvie Smrti část 1. - online

24. listopadu 2010 v 18:43 | Lusi |  Relikvie smrti
Film je v originále s titulkama, jen na na začátku 6 minut tam není, jedná se o dobu kdy Hermiona vytahuje oblečení z kabelky, která je zevnitř zvětšená kouzlem. Pak jsou v kavárně kde je nečekaně napadnou Smrtijedi přestrojení za nějaké pracovníky, ty pak omráčí a pozmění jim paměť. Poté se dostanou na Grimauldovo náměstí 12, kde přespí a ráno přijdou na to kdo je to R.A.B., tam je vyruší Krátura a pak už je to s titulkama až do konce. Během těchto šesti minut se přehrává zvuk od začátku, takže překladatelka neměla šanci to přeložit celé, což je škoda. Ale slibuji vám že až se objeví celý a v lepší kvalitě tak to sem hodim.


Moje recenze k filmu Hp7 part 1

22. listopadu 2010 v 20:37 | Lusi |  Relikvie smrti
,
Tak jsem se taky odhodlala napsat nějakou tu recenzi k Hp7 part 1. O víkendu jsem toho vážně nebyla schopna, protože sem nevěděla, co si o tom filmu mám myslet, tak mě to vykolejilo. Jen doufám, že nebudu moc kritická a že sem se až moc nerozepsala a že to vůbec někdo bude číst, heh.


Film začíná jako pokaždé na náhled WB, tentokrát je hodně zrezivělé a rozpadající se. Podle mě je to už nepatrný náznak že film nebude procházka růžovým sadem a že tam opravdu o něco půjde, zlo se rozrůstá a nastoluje temná doba. Poté se jako první objeví oči, jsou to oči ministra kouzel, ten promlouvá k lidu na ministerstvu a k novinářům. Mluví o tom, jaký jsou temné časy a že ministerstvo stále zůstává silné. Jsem hrozně ráda že jako ministra kouzel obsadili Billa Nightyho, protože podle mě se k němu hodně hodí, akorát škoda že nemáme mateřský jazyk angličtinu, jelikož jeho hlas je nenahraditelný žádným dublérem. Náhled Hermioně do pokoje. Dále je tu náhled k Dursleyovým jak nakládají kufry do auta a odjíždějí, tahle scéna mě docela nepotěšila, čekala jsem od ní víc chyběla mi tam slova Dudleyho a rozměklou Petunii a Vernona který se pořád nemůže rozhodnout, jestli pojedou nebo ne. Ale prý se tohoto úseku dočkáme ve vystřižených scénách, podle toho co jsem nedávno četla. Pak tu máme náhled na Doupě a stojícího Rona před ním, uvnitř je Molly s Ginny které připravují večeři. Scéna u rodiny Grangerů byla moc dojemná, když Hermiona smazala paměť svým rodičům, okamžitě začala mizet ze všech fotek co se v místnosti nacházeli, jsem moc ráda že tam tuhle scénu přidali byla vážně nádherná a hodně tam podtrhla tu těžkou dobu, byla taky dost dojemná, v kině se mi i zdálo, že ten kluk co seděl vedle mě u týhle scény i brečel ale nevim nejsem si jistá tak na 70%.
.
Dvě videa s rozhovory a novými záběry + pár odkazů

16. listopadu 2010 v 20:28 | Lusi |  Relikvie smrti
lusi.blog.cz
Na internetu se oběvili speciály filmu z nizozemské stanice rt(4). Je tam plno rozhovorů, hlavně s triem ale také s režisérem, pár nových scén a určitě nahlédnutí co se dělo za kamerou během natáčení. Ale upozorňuji ty kteří se chtějí nechat překvapit až v kině, tak ať se na to raději nedívají, je to zase SPOILER!


Premiéra filmu Harry Potter v Praze

15. listopadu 2010 v 21:14 | Lusi |  Relikvie smrti


Harry Potter v časopisu Metro

15. listopadu 2010 v 18:19 | Lusi |  Novinky
,
Dnes 15.11. se v časopisu Metro oběvila další recenze na Harryho Pottera, pokud jste neměli možnost toto metro sehnat, dole máte scany. Tak doufám že jsou k přečtení!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A tyhle se v Metru oběvili v pátek 12.11. píše se tam hlavně o premiéře, která byla den předtim.
  
imagebam.com imagebam.com

A jsou tu další scany tentokrát z 16.11.

imagebam.com imagebam.com

A jsou tu další tentokrát z 19.11. 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com