Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Leden 2011


Speciální profilové ikonky na motivy videohry HP7: část 1!

29. ledna 2011 v 22:44 | Lusi |  Novinky
Speciální profilové ikonky na motivy videohry HP7: část 1!

Electronic Arts zveřejnilo na oficiálním facebook účtu videohry speciální profilové ikonky na motivy videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, které si můžete například nastavit jako hlavní profilovou fotku na Facebooku, MSN, AIM nebo jakékoliv jiné sociální síti. Vybrat si můžete ze záporných nebo kladných postav a tvorů, podle libosti! Vybrat si můžete z Harryho, Voldemorta, Rona, Hermiony, Dobbyho, Bellatrix nebo jiných...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot Emm pro Women´s Wear Daily

29. ledna 2011 v 22:41 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
lusi.blog.cz
Časopis Women´s Wear Daily zveřejnil photoshoot s Emm nafocený k propagaci sedmého filmu fotografem Robertem Mitrou. Fotky se moc povedly a Emm to tam ohromě sluší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Trailer k Hp7 part 1 v Top 10 nejvyhledávanějších trailerů roku 2010

29. ledna 2011 v 22:26 | Lusi |  Novinky
,
Jako obvykle udělal Google jeden z průzkumů a zveřejnil jeho výsledky. Tyto výsledky se týkají nevyhledávanějších trailerů k filmům roku 2010. Podle toho lze samozřejmě zjistit, který film je asi nejočekávanější. Film Harry Potter a Relikvie Smrti část 1. skončil na úžasném 2. místě. předběhla ho jak jinak než Twilight sága, což už mě ani nepřekvapuje. Pattinson má prostě hodně faninek, ale budiž mu to přáno :) Nesmíme zapomínat na to, že i on patří do party HP herců a to díky roli Cedrica Diggoriho.

Seznam nejvyhledávanějších trailerů pro rok 2010

1.The Twilight Saga: Eclipse
2.Harry Potter a Relikvie smrti: část 1
3.Iron Man 2
4.The A-Team
5.Alice in Wonderland
6.Avatar
7.Dear John
8.My Favorite Villain
9.The Expendables
10.Green Lantern

Kelly MacDonald si zahraje v HP7: část II. Šedou dámu!

29. ledna 2011 v 22:21 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
lusi.blog.cz
Nejnovější a zároveň poslední filmové zpracování Harryho Pottera - Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, jenž vstoupí do kin v červenci příštího roku, slibuje fanouškům velmi věrnou kopii knihy, a proto můžeme očekávat příchody nových i návraty většiny herců a jejich postav, jenž byly v předešlých dílech považované za "zbytečné" v ději...

Jedním takovým příkladem je Kelly MacDonald, která byla potvrzena do role Heleny z Havraspáru, v knize lépe známé jako duch havraspárské koleje - Šedá dáma. Herečka to prozradila v rozhovoru pro Vanity Fair.

Kelly nabídl roli režisér David Yates, který s ní už dříve pracoval také na filmu Dívka v kavárně, kde si zahrála hlavní roli společně s Billem Nighym (Rufus Brousek). V Británii je velmi známá z filmů Tahle země není pro starý, Hledání Země - Nezemě nebo Kouzelná chůva Nanny McPhee (kde si zahráli i Emma Thompson a Imelda Staunton)!Moët British Independent Film Awards 2010

29. ledna 2011 v 21:56 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
lusi.blog.cz
Dne 5. prosince se v Londýně konalo slavností předávání cen 13. ročníku Moët British Independent Film Awards 2010 (Britské nezávislé filmové ceny). Objevilo se tam hned několik Potter hvězd např. Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Helena McCrory, Gemma Jones, Nick Moran. Helen si nakonec odnesla cenu Richarda Harrise a to nebylo vše, odnesla si i cenu za nejlepší vedlejší ženský herecký výkon za její roli v jejím nejnovějším filmu King´s Speech.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Evanna: Joanne mi pomohla dostat se z anorexie

29. ledna 2011 v 21:29 | Lusi |  Evanna Lynch (Lenka Láskorádová)
lusi.blog.cz
Před časem poskytla Irská herečka Evanna Lynch rozhovor pro The Sun,kde mluvila o svém problému s anorexií,kterou trpěla a jak jí stvořitelka HP světa pomohla se z ní dostat.

" Napsala jsem jí dopis a řekla jsem ji,že mi její knihy dávají naději, zejména postava Lenky Láskorádové. Řekl jsem jí, jak ji vidím. Odepsala mi a byla pro mě jako konzultant. Jo mi řekla, že anorexie je destruktivní a ne kreativní a odvaha je nepodlehnout jí. Řekla jsem jí, že bych chtěla hrát Lenku ve filmu  a ona mě povzbudila, ať kvůli splnění svého snu zkusím překonat tuto nemoc. Nakonec si myslím, že právě díky Jo se mi to podařilo. "
Jamie a Bonnie u otevření nového obchodu Miu Miu

29. ledna 2011 v 21:07 | Lusi |  Bonnie Wright (Ginny Weasley)
lusi.blog.cz
Dne 3. prosince se Bonn a Jamie zúčatnili slavnostního otevření nového obchodu Miu Miu v Londýně na Bond Street. Oboum to moc sluší, i když mi tyto šaty k Bonn moc nesedí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hel turns on Burlington Arcade christmas lights

29. ledna 2011 v 20:10 | Lusi |  Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange)
lusi.blog.cz
Hel se 18. listopadu zúčastnila zapnutí vánočního osvětlení v Burlingtonské pasáži. Hrozně moc jí to sluší, tak jako vždycky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové stills z filmu + pár promo fotek

29. ledna 2011 v 19:55 | Lusi |  Relikvie smrti
lusi.blog.cz
Kromě stills příběhu tří bratří, se také dále objevili i další z stills z filmu a také pár nových promo. No posuďte sami, že jsou nádherné :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Stillsky příběhu tří bratří

29. ledna 2011 v 19:09 | Lusi |  Relikvie smrti
lusi.blog.cz

Dnes tu pro vás mám stillsky, které se týkají krátké animované inscenace příběhu tří bratří. Věděli jste, že tuto část nerežíroval David Yates, ale režisér Ben Hibbon.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Více obrázků najdete ZDE

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vše nej Lee

28. ledna 2011 v 7:00 | Lusi |  Novinky
Lee Ingleby,
kterého známe jako Stana Silničku z Harryho Pottera,
dnes slaví své 35. narozeniny.
Vše nej!


Diplomek za pro mé new SB Michala

23. ledna 2011 v 16:30 | Lusi |  Diplomky
doufám že se ti líbí :)
lusi.blog.cz


Daniel, Emma a Rupert v Top 10 nejbohatších herců do 30 let!

23. ledna 2011 v 16:01 | Lusi |  Novinky
Daniel, Emma a Rupert v Top 10 nejbohatších herců do 30 let!

Harry Potter je světoznámá filmová i knižní série, a samozřejmě přináší jejím tvůrcům také pořádný balík peněz. To platí i u tria filmových představitelů Harryho, Hermiony a Rona - Daniela Radcliffa, Emmy Watson a Ruperta Grinta! Podle webu Telegraph patří tito tři herci k deseti nejbohatším hercům na světě do 30 let! Daniel Radcliffe se umístil dokonce na první pozici (45,7 milionu liber)... Emmě Watson patří s 20,6 milionu liber třetí pozice a na čtvrté pozici se umístil Rupert Grint s 19 miliony liber. Upozorňuji ale, že se jedná o žebříček nejbohatších herců, jinak by totiž žebříčku kraloval Arthur Landon, který zdědil po svém otci neuvěřitelných 200 milionu liber! Žebříček Top deset nejbohatších herců do 30 let najdete v celém článku...