Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Únor 2011

Všechno nej Georgino

28. února 2011 v 7:00 | Lusi |  Novinky
Dneska slaví Své 21. narozeniny Georgina Leonidas,
kterou známe z HP jako Katie Bellovou.
Takže všechno nejlepší.

Vše nejlepší Timothy

27. února 2011 v 7:00 | Lusi |  Novinky
</ p>
Dneska slaví Své 54. narozeniny Timothy Spall, </ p>
Který si zahrál v HP Petera Pettigrewa "Červíčka". </ p>
Takže Všechno nejlepší!

Všechno nejlepší :D

25. února 2011 v 7:00 | Lusi |  Novinky
Dneska slaví Své 25. narozeniny
dvojčata James a Oliver Phelpsovi,
kteří si zahráli v HP nezapomenutelná dvojčata
Freda a George Weasleyovi.
Takže vše nejlepší!

Scénář k Hp7 part 1 ke stažení

22. února 2011 v 21:25 | Lusi |  Relikvie smrti
.
Tak jako loni fanoušci Hp dostali možnost si na internetu stáhnout scénář k Hp7 part 1. Mohli jste si všimnout toho, že se tam některé scény dost liší, doufejme že se objěví v bonusovém materiálu :) No tak abych vás nenapínala tak uvedu pár příkladů, jelikož všici nejme tak dobří angličtináři abychom to přečetli jedním dechem a věděli hned vo co go :D Například se tam objevila scéna ve které Lupin prosí Harryho, aby se stal kmotrem jeho syna, postřehy z Brumbálovi minulosti, Petunie bavící se s Harrym v Zobí ulici (nejspíš před odjezdem), Ron hovořící se svým otcem v Doupěti nebo scény z ministerstva kouzel.
Také tu máme menší postřeh, původně Hp7 part 1 neměl končit, tam kde skončil, ale bylo to naplánované na scénu kdy lapkové přivedou trio do Malfoy Manor a ukážou přes vrata Harryho s nepatrně viditelnou jizvou :)
Scénář si můžete přečíst ZDE, jen pro upozornění, má 157 stran.


Všechno nej Julie

22. února 2011 v 7:00 | Lusi |  Novinky
Dneska slaví své 61. narozeniny
Julie Walters, my ji známe z HP jako paní Weasleyovou,
takže vše nejlepší!


Emm na letišti Heathrow a LAX (31.12.2010)

21. února 2011 v 22:07 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
lusi.blog.cz
Dne 31.12.2010 byla Emm spatřena na letišti v Heathrow když se chystala odletět do LA zpět do školy. Paparazi ji stačili vyfotografovat jak v Londýně tak v LA na fotky se můžete podívat níže. V LA na Emm už čekali i její přítelkyně Scout LaRue Willis (dcera Bruce Willise a Demi Moore), která na Brownu taktéž studuje druhým rokem :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Plakáty k Hp7 part 1 bez loga

21. února 2011 v 21:48 | Lusi |  Relikvie smrti
.
Na internetu bylo zveřejněno pár plakátu k propagaci Hp7 bez loga. Tím pádem můžu potěšit všechny nadšence grafiky (včetně mě) :D jen škoda že nejsou ve vyšší kvalitě a nejsou všechny.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bonn na vánočním koncertě

21. února 2011 v 21:39 | Lusi |  Bonnie Wright (Ginny Weasley)
lusi.blog.cz
Na začátku prosince se Bonn zúčastnila vánočního koncertu, kde přednesla příběh vánoční strom z příběhu Charlese Dickense. Vybraná částka šla na Princovu nadaci pro děti a umění. Níže máte pár fotek z akce :)

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emm´s photoshoot from Mariano Vivanco

21. února 2011 v 19:56 | Lusi |  Emma Watson (Hermiona Granger)
lusi.blog.cz
Na internetu se objevily další fotky Emm z photoshoodu od Mariana Vivanco. Tyto fotky se velmi povedly, o tom také svědčí že se objevily v mnoha časopisech a to nejen zahraničních, ale také u nás vyděné :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení Hp7 part 2 - O 19 let později

21. února 2011 v 19:42 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
lusi.blog.cz
Představitel malého Huga Weasleyho aneb Ryan Turner má na svém fanouškovském účtě na facebooku pár fotek a některé z nich můžete vidět ↓ A pokud byste se rádi taky stali fanouškem této stránky tak klikněte ZDE

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nej Alane

21. února 2011 v 7:00 | Lusi |  Novinky
Dneska slaví své 65. narozeniny
Alan Rickman,
my ho známe z HP jako Severuse Snapea,
takže všechno nejlepší Alane!

Potter herci ve Francii na Kouzelných Vánocích

20. února 2011 v 23:09 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
lusi.blog.cz
V období vánočních svátků se ve Francii konala akce nazvaná Kouzelné Vánoce, které se zúčastnilo pár Potter herců: Tom Felton, Jessie Cave, Matt Lewis, Alfie Enoch a Natalia Tena. Na této akci se konalo menší diskusní fórum, kde se fanoušci ptali herců, poté se konala autogramiáda a focení. Spousta fotek je dost nekvalitních a hodně rozmazaných, ale aspoň nějaké se z této akce oběvili :)

Jaké to bylo bojovat sCGI-hadem?
Matt: Kdo říká, že jsem bojovat CGI hadem?
* Smích *
Moderátor:CGI?
Matt: Počítačová animace věci ...Chcete-li se vrátit k otázce: Bylo to vlastně docela v pohodě. Musíte si představit spoustu věcí. V podstatě vše se děje ve vaší mysli. Jste v zelené místnosti a sledujete tenisové míčky a podobně, ale jo bylo to docela v pohodě.

Bylo vždy tvým snem dělat herečku či něco jinného v tomto oboru, nebo se to prostě stalo ?
Jessie: Ale herectví není opravdu práce, že?
tazatel:No, pro mě je hraní zábava.
Jessie: Přesně tak.
Byla to vždycky legrace, ale pak se to prostě stalo, že jsem dostala roli Levandule.Měla jsem hodně štěstí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Karikatury Hp7 part 1

20. února 2011 v 22:50 | Lusi |  Pár vtípků
lusi.blog.cz
Časopis MAD každý rok paroduje různé filmy, letos se také dostalo na Hp7 part 1. Autorem karikatur je Desmond Devlin a celé toto dílo pojmenoval Harry Plodder a jeho strašlivé důsledky. Karikatury jsou dost povedené, a některé mě až dohnaly k slzám smíchu :D

Tom Felton v Harry Potter parku

20. února 2011 v 18:46 | Lusi |  Tom Felton (Draco Malfoy)
lusi.blog.cz
Tom Felton znovu navštívil Harry Potter park v Orlandu na Floridě. Universal Orlando zveřejnilo jednu fotografii ve velkém rozlišení.

imagebam.com

Daniel Radcliffe: 7 věcí, které chce ještě v životě stihnout!

20. února 2011 v 18:33 | Lusi |  Daniel Radcliffe (Harry Potter)
lusi.blog.cz

MTV zveřejnilo krátký, ale docela zábavný klip, ve kterém herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) vyjmenovává sedm věcí, které chce ještě během svého života stihnout. Níže se můžete podívat na seznam zmiňovaných sedmi věcí a klip...

Dobrý den, jsem Daniel Radcliffe, a toto je sedm věcí, které chci stihnout, než zemřu.

1. Chtěl bych napsat knihu.
2. Docela rád bych chtěl víc číst knihy.
3. Jít do Austrálie a sledovat jak anglické kriketové mužstvo porazí Australany.
4. Za jeden den proběhnout malou zemi.
5. Všichni mluví o plavání s delfíny, že? Kdyby to bylo možné, tak bych rád jel s delfíny na kolečkových bruslích, bylo by to zábavné.
6. Oženit se, mít děti, a to všechno.
7. Chtěl bych umět napočítat do více, než sedmi. Skvělé.


První videa ze znovu natáčení epilogu: HP7: část 2!

20. února 2011 v 18:29 | Lusi |  Relikvie smrti
.
Na internetu se začínají objevovat první (amatérská) videa ze znovu natáčení několika scén epilogu pro film Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 v Leavesden studiích! Ve videích, na nichž najdete odkazy níže, můžete vidět Daniela Radcliffa (Harry Potter), režiséra Davida Yatese, Arthura Bowena (Albus Severus Potter), Williama Dunna (James Sirius Potter) a mnoho členů štábu. A mimochodem, jak si můžete všimnout na záběrech na Daniela Radcliffa, vypadá to, že se štáb rozhodl pro změnění makeu-pu na trochu mladší styl, než byl použit na květnovém natáčení na nádraží King's Croos, po reakcích většiny fanoušků, že herci vypadají až moc staře.

(UKAZUJÍ D. RADCLIFFA HOVOŘÍCÍHO S ČLENY ŠTÁBU V KABINĚ BRADAVICKÉHO EXPRESU)

(UKAZUJÍ NATÁČENÍ PŘED ZELENÝM PLÁTNEM)


Nejoblíbenější vánoční filmy Daniela, Ruperta a Emmy!

20. února 2011 v 18:22 | Lusi |  Co se jinam nevešlo
,
Během propagování filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v listopadu, poskytli Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) a Emma Watson (Hermiona Grangerová) rozhovor pro IGN, ve kterém hovořili o svých nejoblíbenějších vánočních filmech. Zatímco Daniel navrhuje filmovou sérii Jamese Bonda a filmy o Santa Clausovi od Disney, Rupert upřednostňuje Velký útěk. Nezapomněli zmínit také vánoční klasiky, jako Ukradené Vánoce nebo Život je krásný. Emma dává přednost romantickým filmům, jako je Láska nebeská, kde si zahrálo i trio Potterovských herců, Bill Nighy (Rufus Brousek), Alan Rickman (Severus Snape) a Emma Thompson (Sibyla Trelawneyová). Zajímavý výběr, jaké jsou vaše nejoblíbenější vánoční filmy?