Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Novinky

Kryty Ultimate Edition Fénixova řádu a Prince dvojí krve odhaleny!

11. září 2010 v 17:58 | Lusi
Kryty Ultimate Edition Fénixova řádu a Prince dvojí krve odhaleny!

Není to tak dávno, co jsme se dozvěděli informace o připravovaných Ultimate Edition k Harry Potterovi a Vězni z Azkabanu a Harry Potterovi a Ohnivému poháru. A už tu máme blu-ray kryty k Fénixovu řádu a Princi dvojí krve! Zatím nemáme více informací, jako např. o exkluzivním obsahu, datu vydání a podobně, ale všechno se určitě už velmi brzy dovíme.

imagebam.com imagebam.com

Možná to už víte, možná ne, ale koncem července bylo oznámeno, že FilmCity připravuje zařadit do prodeje ULTIMATE EDITION Harryho Pottera, ale jen na DVD! V současné době si můžete v předprodeji zakoupit první čtyři díly - Kámen mudrců (24.11.2010), Tajemná komnata
(24.11.2010),
Vězeň z Azkabanu
(15.12.2010) a
Ohnivý pohár (15.12.2010).

Herci natáčí rozhovory pro první část Relikvií

9. září 2010 v 17:55 | Lusi
,
Obsazení filmu Harry Potter a Relikvie Smrti: část 1 se účastní rozhovorů s televizními stanicemi v Londýně, které budou zveřejněny někdy v době premiéry filmu. Informace podle Oclumencie pochází z důvěryhodného zdroje, který odhalil podrobnosti o natáčení. Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) a herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová), své rozhovory již natočily. Příští týden, ve dnech 13. a 14. září budou natáčet další hvězdy. Na seznamu jsou: Rupert Grint (Ron Weasley), Tom Felton (Draco Malfoy), Bonnie Wright (Ginny Weasley), James a Oliver Phelpsovi (Weasleyova dvojčata), Evanna Lynch (Luna Lovegood) a Matthew Lewis (Neville Longbottom).
Tyto rozhovory nebudou v dohledné době nikde zveřejněny. Ale můžeme si být jisti, že v listopadu budeme mít mnoho videí na internetu z mezinárodních televizních kanálů.

Některé věci použité na natáčení se objevily na rozlučkovém večírku

9. září 2010 v 17:41 | Lusi
Dne 15.srpna byly zveřejněny fotografie z večírku na rozloučenou v Leavesden Studios. Velká party pro herce a štáb byla velmi rezervovaná a měla obrovský slavnostní banket, živou hudbu a dokonce i zábavní park pro výhradní použití asistentů. Web Movie object včera představil první snímky objektů používaných při natáčení, které byly vystaveny na této akci. Tyto věci byly dočasně převezeny ze Seattlu do Leavesden Studios exkluzivně pro večírek na rozloučenou. Na fotky se můžete podívat níž. Je mezi nimi například hlava jezerní pany z ohnivého poháru,Ford Anglia nebo vlkodlak.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vše nej Joshua

9. září 2010 v 17:34 | Lusi
.
Dneska slaví své 23. narozeniny Joshua Herdman,
který si v HP zahrál Gregory Goyla.
Takže všechno nejlepší!

POSLEDNÍ UPOZORNĚNÍ!!!

7. září 2010 v 19:52 | Lusi
.
NO TAK TADY PÍŠU POSLEDNÍ UPOZORNĚNÍ MÍM SBNKŮM, KDO SE JEŠTĚ NEZAPSAL DO TŘÍZENÍ TAK MÁ JEŠTĚ POSLEDNÍ MOŽNOST DO PONDĚLKA 13.9. ZAPSAT SE MŮŽETE ZDE

A JEŠTĚ BYCH SE CHTĚLA OMLUVIT VŠEM SBNKŮM ZA TO ŽE POSLEDNÍ DOBOU NEOBÍHAM, NEMAM NA TO BOHUŽEL ČAS A NAVÍC MAM DLOUHO ŠKOLU! SEM TAM OBĚHNU, ALE NEBOJTE BRZO SI ZASE NAJDU ČAS A DAM TO DO POŘÁDKU!

PS: JO A JEŠTĚ SEM ZAPOMĚLA ŘÍCT, ŽE TEN KDO SE NEZAPÍŠE, TAK AUTOMATICKY MAŽU!!!

Kouzelnická hůlka i pro mudly ?

7. září 2010 v 19:42 | Lusi
.
Věda se zřejmě nadále snaží zrealizovat kouzelné předměty, z nejpopulárnějších filmových ság. Poté co byl v japonsku před několika lety vynalezen neviditelný, nyní dva britští vědci (Chris Barnard a Richard Blakesley Kymera) přichází se zprávou, že se podařilo vybudovat prototyp kouzelné hůlky.Na malý klenot technologie byly použity náklady asi o výši 200.000 liber (€ 240,000) a léta výzkumu.Hůlka je schopna ovládat téměř všechna elektronická zařízení (počítače, DVD přehrávače, MP3, centrální vytápění, dálkové ovládání záclon, vysavače, video hry, ...) . Používá se jako Wii, vše je založeno na pohybech. Chcete-li jí používat nepotřebujete pero z ocasu ptáka Fénixe,ale postačí vám jen dvě AA baterie, které vydrží dlouhou dobu obzvlᚍ když bude hůlka uvedena do režimu spánku. Úspěch vynálezu byl tak zdrcující, že v některých zemích je již v prodeji za cenu 49,95 liber (asi 60 €).Který Harry Potter fanoušek by si nechtěl s jednoduchou hůlkou, řídit každý aspekt domu? I my mudlové můžeme mít kouzla.

Wow, kéž by ale také fungovala jako Harrymu na obyčejné věci a ne jen na elektroniku.

Vše nej Hughu

7. září 2010 v 19:34 | Lusi
.
Dneska slaví své 21. narozeniny Hugh Mitchell,
který si v HP zahrál Colina Creeveyho.
Takže všechno nejlepší!

Nové fotky k videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

2. září 2010 v 21:46 | Lusi
Nové fotky k videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

Electronic Arts zveřejnilo prostřednictvím Facebooku nové fotky k videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! Na prvních dvou fotkách můžete vidět útočící mozkomory a na třetí Smrtijeda a lapky sesílající kletby na Ministerstvu kouzel.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Už dříve zveřejnil Pocket-lint několik fotek z hraní videohry na konzoli XBOX 360 pomocí pohybového senzoru Kinect (systém od společnosti Microsoft).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videohra Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do českých prodejen pravděpodobně 17.listopadu.2010!

Foto měsíce - září

1. září 2010 v 14:05 | Lusi
Zvolte si fotku měsíce, na měsíc září!

1)
,

Foto měsíce - červenec/srpen - vyhodnocení

1. září 2010 v 13:41 | Lusi
 Takže foto měsíce na červenec/srpen vyhrálo číslo 1

.

Známe datum vydání videohry LEGO Harry Potter: roky 5-7!

1. září 2010 v 13:32 | Lusi
Známe datum vydání videohry LEGO Harry Potter: roky 5-7!

Je to více, méně už tři měsíce od vydání videohry LEGO Harry Potter: roky 1-4, která je zaměřena na Harryho první čtyři roky na škole čar a kouzel v Bradavicích - mimochodem se dosud prodalo více než 2,7 milionů výtisků - a už se mluví o jejím pokračování - videohra LEGO Harry Potter: roky 5-7 by měla pravděpodobně přijít do prodejen už v červnu 2011!

Datum vydání videohry se shoduje se vstupem posledního filmu Potterovské série - Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - do kin (v ČR 14.července.2011). Videohru LEGO Harry Potter: roky 1-4 si můžete zakoupit na PC a konzole Playstation 3, XBOX 360, Nintendo Wii a Nintendo DS.

Ve videohře LEGO Harry Potter si můžete prohlédnout různá důležitá místa z kouzelnického světa, jako např. Prasinky, Zapovězený les, Medový ráj a samozřejmě také Bradavický hrad. Jedná se o největší a nejkomplexnější prostředí, které bylo kdy vytvořeno pro LEGO videohru. Můžete hrát jako Harry, Ron, Hermiona a ještě za mnoho dalších vašich oblíbených postav, máte více než 100 možností. Zúčastníte se různých vzdělávacích aktivit, naučíte se bojovat, ovládat kouzla, vařit lektvary, létat na koštěti a budete získávat body pro svou kolej.

Paříž bude slavit Vánoce s Harry Potterem!

31. srpna 2010 v 17:21 | Lusi
Paříž bude slavit Vánoce s Harry Potterem!

Herci Tom Felton (Draco Malfoy), Chris Rankin (Percy Weasley) a Matthew Lewis (Neville Longbottom) se zúčastní kouzelných Vánoc s Harry Potterem v Paříži, Francie. Akce se bude konat 18.-19.prosince.2010 v La Maison Internationale.

Návštěvníci akce budou mít možnost se setkat s těmito třemi hvězdami a zúčastnit se focení a autogramiády. Na akci se budou konat různé hry a kouzelnické show a nebude chybět ani orchestr, který bude hrát hudbu z filmu. Vstupenky jsou již teď v předprodeji - zde. Existují různé balíčky, jenž nejlevnější stojí 55€ a nejdražší 200€. Pokud tedy máte v plánu Vánoce strávit v zahraniční a přemýšleli jste také o Francii, tady máte jeden tip.

Jů, já bych jela hned! A proč něco takového nemůže být taky u nás?

New dez

31. srpna 2010 v 14:22 | Lusi
Jak jste si už asi všimli tak tu mam new dez. Doufám že se vám líbí, protože sem ho vyráběla sama a to tak často nebývá. Obvykle si o něj napíšu, ale teď jsem dostala nápad a podle něj sem ho vytvořila. Trvalo mi to asi tak cca 5 hodin. Ale výsledek stojí za to!

Harry Potter a vězeň z Guantánama

30. srpna 2010 v 20:08 | Lusi
Harry Potter a vězeň z Guantánama. Tyhle dvě věci evidentně patří k sobě.Níže máte zajímavý článek o tom,že vězni si oblíbily populární ságu od Rowlingové,jež jim umožňuje,alespoň na nějakou dobu uniknout z Reality.
Vězni v Guantánamu se stěží mají na co těšit - žádné návštěvy příbuzných, žádný výhled na propuštění za dobré chování, někdy ani ne na řádný soud, který by je vyslechl. Zbývá jim alespoň Harry Potter. Sice nenabízí útěk jako z fiktivního vězení v Azkabanu, ale přináší aspoň na pár dní únik z tristní reality.

Conrad Pope hovoří o soundtracku k Harry Potterovi 7: část I.

29. srpna 2010 v 11:42 | Lusi
Conrad Pope hovoří o soundtracku k Harry Potterovi 7: část I.

Hudební skladatel Conrad Pope aktualizoval svůj profil na Facebooku s novou zprávou, ve které oznámil, že se v současné době nachází v Londýně, kde společně s Alexandrem Desplatem pracuje na soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

"Jsem v Londýně, kde diriguji orchestr Harryho Pottera 7 pro stále vynalézavějšího Alexandra Desplata. Usadil jsem se v pokoji Sira Francise Goldschmidta (doufám, že to píšu správně) v jeho domě, v Portman Square. Velmi se těším na svoje čtvrté setkání s Potterem. Zůstaňte naladěni!"

"Pracuji na novém soundtracku k příštímu Potterovi s Desplatem. Hudba je vzrušující a plná emocí! Harry léta, bojuje a sesílá kletby. Vše bude doplněno rozlišovacími, rozhodně ne obecnými zvuky-Desplat. Ti, kteří milují melodii, harmonii a emoce v jeho filmech, budou určitě velice potěšeni. Připomíná mi to staré časy. Zůstaňte naladěni."

Conrad Pope už spolupracoval také se skladatelem Johnem Williamsem, na soundtracích ke Kameni mudrců, Tajemné komnatě a Vězni z Azkabanu, takže to bude už jeho čtvrté setkání s Harry Potterem. Můžeme očekávat návrat Williamsovi hudby?

Nové promo fotky postav k nové stolní LEGO Harry Potter hře

29. srpna 2010 v 11:40 | Lusi
Nové promo fotky postav k nové stolní LEGO Harry Potter hře

Na internet byly dnes uvolněny čtyři promo fotky postav k nové připravované stolní LEGO hře na motivy Harryho Pottera. Na fotkách můžete vidět lorda Voldemorta, Severuse Snapea, Bellatrix Lestrangeovou a Lenku Láskorádovou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

7000 návštěv + upozornění

26. srpna 2010 v 20:34 | Lusi
.
Mockrát všem děkuju, dneska totiž padlo přes 7000 návštěv. Když sem svůj blog zakládala tak sem vůbec nečekala že mě navštíví tolik lidí a vůbec ne takovou návštěvnost.

UPOZORNĚNÍ:
Chci upozornit má SBnka, která se ještě nezapsala do třízení SBnek a pokud chtějí nadále jím být, tak ať se neprodleně zapíšou ZDE

Děkuju Lusi

Nové informace o originálním dabingu videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

26. srpna 2010 v 18:01 | Lusi
Nové informace o originálním dabingu videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

Oficiální stránka videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I. byla aktualizována s novou zprávou ohledně originálního dabingu videohry. Byly potvrzeny další jména, které nadabují své postavy.

Víme, že mnozí příznivci Harryho Pottera zbožňují, když si můžou vyslechnout hlasy, které slyší ve filmu i v naší hře a s potěšením oznamujeme nejnovější jména, která budou s vámi při hraní videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

Patří mezi ně Alfie Enoch, který hraje Harryho kamaráda Deana Thomase a Warwick Davis, který poskytne svůj hlas pro skřeta Griphooka v naší hře. Fanoušci domácích skřítku se mohou těšit na návrat Toby Jonese jako skřítka Dobbyho a Simona McBurneyho jako Kráturu.

Dále nadabují své postavy také Rupert Grint (Ron Weasley), James a Oliver Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi), Tom Felton (Draco Malfoy), Dave Legeno (Fenrir Šedohřbet) a Evanna Lynch (Lenka Láskorádová). A připravují se i další jména.

Jestli se u videohry dočkáme českého dabingu není známo.
Videohra Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do českých prodejen 17.listopadu.2010!

Žebříček nejvýdělečnějších filmů aktualizován - Kámen mudrců na 8.místě!

25. srpna 2010 v 22:15 | Lusi
Žebříček nejvýdělečnějších filmů aktualizován - Kámen mudrců na 8.místě!

Nedávno se v Chicagu konalo testovací promítání filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. jenž mělo od šťastlivců, který se ho zúčastnily velice kladné ohlasy. Nedávno byl také aktualizován žebříček nejvýdělečnějších filmů, mezi nimiž nechybí ani Potterovky, a ptáme se... mají poslední dva filmy šanci porazit Kámen mudrců nebo dokonce nejvýdělečnější film historie, Avatar?

Potterovky mají docela velmi dobré umístění, pokud nepočítáme Vězně z Azkabanu, který přesto, že podle mnohých kritiků, je nejlepším filmem Potterovské filmové ságy, je v současné době až na 28.pozici! Nejvýdělečnější z HP je naopak Kámen mudrců, kterému patří 8.pozice.

Vše nej Angelica

25. srpna 2010 v 7:00 | Lusi
,
Dneska slaví své 18. narozeniny Anglica Mandy,
která si v HP zahrála Gabrielle Delacour.
Takže všechno nejlepší!

Vše nej Rupe

24. srpna 2010 v 7:00 | Lusi
,
Dneska slaví své 22. narozeniny Rupert Grint,
který si v HP zahrál Rona Weasleyho.
Vše nej!

Třízení SBnek

22. srpna 2010 v 23:24 | Lusi
Ahojky, tak po dlouhý době zase vyhlašuju třízení SBnek. Jelikož v tom mam pěknej bordel. Tak po vás budu jen chtít abyste napsali jen:

1) Nick
2) Blog

Justin Bieber chce na rande s Emm Watson!!! On upad?

21. srpna 2010 v 23:27 | Lusi
Noviny The Sun zveřejnily článek týkající se mladé popové hvězdičky Justina Biebera, který už zřejmě neví co by.

Teprve týden poté, co prohlásil, že Cheryl Cole by byla jeho dokonalou ženou, jeho dospívající srdce odhalilo, že by si rád vyšel s Emmou Watson.
Zpěvák prý chce na rande s hvězdou Harryho Pottera.
Justin říká: "Rád bych, ji vzal na večeři. Bylo by skvělé, kdyby přišla na jeden z mých koncertů, pak bychom mohli jít na rande.
"Miluju skutečnost, že je jednou z největších ženských filmových hvězd, ale rozhodla se vrátit do školy.
"Ukazuje tak, že je opravdu normální a stojí nohama pevně na zemi."

The Sun ještě dodalo: Hodně štěstí, kámo. Je tu ale jeden problém - její přítel GEORGE Craig.

A on je větší než ty.

Další nové záběry z Relikvií smrti už tento víkend?

21. srpna 2010 v 23:05 | Lusi
Další nové záběry z Relikvií smrti už tento víkend?

Tento víkend se na ABC FAMILY koná víkend Harryho Pottera během nějž je promítáno první pět filmů Potterovské ságy - Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád - a je tu možnost že se dočkáme i nových exkluzivních klipů k Harry Potterovi a Relikviím smrti, ale popravdě řečeno je šance 50:50. Ale jak už víme, možné je všechno. Na posledním Harry Potter víkendu byly během pauz mezi filmy vysílány tři exkluzivní klipy - Příběh, Na útěku a Běh lesem, dočkáme se i dalších?

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Nové video z hraní videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

21. srpna 2010 v 23:02 | Lusi
Nové video z hraní videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

A máme tu další video z hraní videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I. pomocí nového pohybového senzoru Kinect (systém od společnosti Microsoft). Jedná se o jednu z bočních misí, které bude obsahovat videohra pro konzoli XBOX 360. Harry bojuje na neznámém území s tuctem Smrtijedů a lapků. Toto video pochází také z GamesCom 2010, takže můžeme usoudit, že nejen James a Oliver Phelpsovi, ale i návštěvníci akce si mohli zahrát misi na XBOX 360. Také už je jasné, že videohra se bude zaměřovat trochu jiným směrem než film nebo kniha. Vypadá to na tucet bitev s přívrženci Pána zla a nestvůrami jako jsou mozkomorové. 
 

Reklama