Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Princ dvojí krve

Další nové fotky k Hp6

3. května 2011 v 21:29 | Lusi
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové promo fotky k Hp6

2. května 2011 v 21:47 | Lusi
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Také se objevili další fotky, které byly určeny k propagaci šestého dílu Hp. Tyto fotky nafotil Jaapa Buitendijka už v roce 2008.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová videa ze zákulisí natáčení HBP

22. února 2011 v 21:08 | Lusi

Další videa z Ultimate Edition

20. října 2010 v 22:11 | Lusi
.
Dnes tu pro vás mám další nová videa z ultimate edition, tentokrát se podíváme zpět na šestý díl Hp. Uvídíme zde jak se tvořila píseň, která hrála ve scéně kdy se Harry a Ginny políbili. A druhé video je dost vtipné :D škoda že to nebylo ve filmu ano jedná se o vynechanou část z filmu. A tou částí není nic jinýho než obraz Barnabáše Blouznivého jak se pokoušel učit balet trolly :D :D A ještě tu mam jedno video, které je o zvuku ve filmu, dost zajímavý!Nové promo fotky k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve!

20. září 2010 v 17:07 | Lusi
Nové promo fotky k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve!

Dnes byly na OCLUMENCIA zveřejněné nové nepublikované promo fotky k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, který se svou premiéru v kinech odbyl už v červenci 2009. Celkově se jedná o devatenáct nových fotek na kterých můžete vidět Harryho Pottera (Daniel Radcliffe), Rona Weasleyho (Rupert Grint), Hermionu Grangerovou (Emma Watson), Ginny Weasleyovou (Bonnie Wright), Lenku Láskorádovou (Evanna Lynch), Draca Malfoye (Tom Felton), Bellatrix Lestrangeovou (Helena Bonham Carter), Nevilla Longbottomu (Matthew Lewis) a Narcissu Malfoyovou (Helen McCrory).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jedná se o opravdu skvělé promo fotky, ale za 58 dní vstoupí do českých kin Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, takže by bylo na čase zveřejnit i nějaké nové promo fotky k tomuto filmu, doufejme, že se jich už velmi brzy dočkáme. Každopádně se ale můžeme s jistotou těšit na nový trailer, který bude uvolněn už 23.září v nočních hodinách, a do konce měsíce by se podle nejnovějších informací měl objevit i v českém dabingu, na kterém se momentálně pracuje.

Harry Potter 6 | Jak se natáčel Princ

10. září 2010 v 22:28 | Lusi

Nové stills k Harry Potterovi a Princi dvojí krve!

23. srpna 2010 v 20:53 | Lusi
Nové stills k Harry Potterovi a Princi dvojí krve!

V galerii italské HogwartSite našel Stupefy několik nových stills k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve! Na fotkách můžete vidět Bellatrix na Astronomické věži, Harryho a Brumbála, Harryho s Ginny u nebelvírského stolu ve Velké síni a v Doupěti, Harryho u Astronomické věže, zmijozelské (včetně Draca) na hodině lektvarů, trio, útok Smrtijedů na Ollivandera, Rona v Křiklanově kanceláři, Křiklana s Harrym a Ronem, Harryho s Ginny, Hermionu a paní Pomfreyovou u Rona v léčebně a mladého Tomma Radlea (Voldemorta).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Koncepty k Harry Potterovi a Princi dvojí krve!

12. srpna 2010 v 22:11 | Lusi
Koncepty k Harry Potterovi a Princi dvojí krve!

Tak trochu pro změnu... Warner Bros uvolnilo nové koncepty k šesté filmové adaptaci: Harry Potterovi a Princi dvojí krve od Andrewa Williamsona, který pracoval na konceptech i k ostatním HP filmům. Na snímcích můžete vidět různá místa, jako Komnatu nejvyšší potřeby, Doupě, nejvyšší věž bradavického hradu a také jeskyni. Můžete vidět i Harryho s Lenkou u kamenných chrličů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pět zajímavostí z natáčení "Prince dvojí krve"

22. července 2010 v 11:34 | Lusi
1. Daniel Radcliffe nemá rád hory slaniny
Během scény, kterou jsme sledovali při natáčení, Harry a Ron diskutují o blížícím se famfrpálovém utkání nad snídaní ve Velké síni; záběr za záběrem jsme je sledovali, jak stále uždibují z čerstvých talířů se slaninou a vejci. To zní jako sen každého milovníka jídla, ne? Ale Dan měl slaniny až po krk, proto se uchýlil ke krmení desetiletého komparsisty, který se toho nemohl nabažit. "Pořád jsem se otáčel a strkal všechnu svou slaninu na jeho talíř, jen abych se zabavil," směje se Radcliffe. "Vypadal, že se mu to líbilo."

2. Brumbál jako gay
,,Myslel jsem si, že je to srandovní," řekl nám Dan o své reakci na odhalení Rowlingové v roce 2007, při kterém řekla, že "vždy viděla Brumbála jako gaye". Radcliffe pokračuje :"Ale co bylo mnohem zábavnější, byly reakce lidí, které to rozčílilo. Nemyslím, že na tom skutečně záleží. On je postava a ona si s ním může dělat cokoliv chce." A navíc, Michael Gambon, který hraje moudrého ředitele, si z toho dělal legraci na natáčení po několik týdnů.

3. Na perfektní polibek stačí 10 záběrů
Nebo je to přinejmenším tolik záběrů, kolik odhaduje Rupert Grint pro natočení prvního z několika polibků Rona a Levandule. "Docela trapné" - tak popisuje rezervovaný Grint natáčení scény. "Byli jsme oba celkem nervózní a režisér David Yates byl opravdu fajn a stačilo mu pouhých deset záběrů." Rupert a Jessie byli před početným publikem. "Měl jsem místnost plnou jásajících lidí."

4. Neuvěřitelně podobní dvojníci
Jedna z prvních věcí, které by jste si všimli, pokud by jste se potulovali při natáčení na kraji Londýna? Že každá hlavní postava je tam dvakrát. Každá důležitá postava má dvojníka a oni jsou si tak neuvěřitelně podobní, že není těžké si je splést na jakoukoliv vzdálenost. "Je to divné," připouští Rupert. "A ti všichni spolu obědvají u jednoho stolu!" Emma Watson přiznala, že si přeje, aby mohla svou dvojnici poslat místo sebe do školy. Jediný problém je, že je jí 24 let.
5. Rupert a zmrzlinové auto
Někteří pravděpodobně vědí, že Rupert Grint je pyšný majitel zmrzlinového auta (jako malý se toužil stát zmrzlinářem). Proč si nesplnit dětské sny, když na ně máte prostředky? Ale Grint jej v době naší návštěvy na natáčení ještě nepřivezl (auto ze 70. let mělo problémy s motorem) a neplánuje, že by jej zaregistroval a opravdu začal prodávat zmrzlinu. "Je to docela komplikované," říká Rupert, "musíte absolvovat všechny možné druhy zdravotních prohlídek."

Nové úžasné promo fotky k Harry Potterovi 6

20. července 2010 v 21:36 | Lusi
Nové úžasné promo fotky k Harry Potterovi 6

OCLUMENCIA zveřejnila jedenáct nových úžasných promo fotek k šesté Potterovce, k Harry Potterovi a Princi dvojí krve. Na promo fotkách můžete vidět Harryho, Hermionu, Rona, Bellatrix Lestrangeovou, profesora Horácia Křiklana, Fenrira Šedohřbeta, Draca Malfoye, Nymphadoru Tonksovou a také mladého Toma Raddlea/lorda Voldemorta. Jsou opravdu úžasné.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová fotka z filmu Harry Potter a Princ dvojí krve

16. července 2010 v 16:14 | Lusi
Nová fotka z filmu Harry Potter a Princ dvojí krve

Na stránce BonnieWrightOnline.com byla zveřejněna nová fotka z šesté Potterovky, Harry Pottera a Prince dvojí krve. Jedná se o scénu, kdy bradavičtí studenti a učitelé zvedají své hůlky při mrtvém těle ředitele Albuse Brumbála. Škoda, že i ve filmu nebyl pohled z takového místa, vypadá to docela zajímavě.

imagebam.com

Harry Potter a Princ dvojí krve slaví rok od vstupu do ČR kin!

16. července 2010 v 16:12 | Lusi
Harry Potter a Princ dvojí krve slaví rok od vstupu do ČR kin!

Je to tak! Šestá Potterovka, Harry Potter a Princ dvojí krve je tu s námi už celý jeden rok! Ale mohla tu být už v roce 2008, ale k věci. Mnohými zbožňovaná, ale i mnohými zatracována Potterovka, to je Princ dvojí krve pod vedením režiséra Davida Yatese. Zpočátku, to vypadalo kvůli trailerům na temný až přímo hororový film, proto byl šok pro každého diváka, když viděl celý film, protože se jednalo spíš o romantickou komedii s nádechem pár akčních a temných scén. Fanoušci vytýkají filmařům hlavně to, že vystřihli souboj mezi Smrtijedy vs. bradavickými studenty a učiteli, a také Brumbálův pohřeb. Ale určitě si mohli lidé všimnout, že chybělo i mnoho vzpomínek Albuse Brumbála, ale bohužel, všechno se do jednoho filmu prostě nevešlo, a důvodem toho byla i polovinou fanoušků nenáviděná přidaná scéna s Doupětem. Ale i přesto se dá říct, že film měl docela dobrou atmosféru a David Yates odvedl docela slušnou práci, ale nejlepší Potterovka to nejspíš není. Každopádně to je Harry Potter a nám fanouškům zůstane v srdcích až do smrti.

Co si myslíte o vystřižených scénách? Můj názor je: ta bitva mi nevadí, protože se dočkáme ještě větší v Relikviích, ale nechápu, proč museli vystřihnout právě Brumbálův pohřeb, byla by to hodně zajímavá scéna.

Nové stills k HBP

11. července 2010 v 20:30 | Lusi
Ještě tady máme nové fotky z filmu Prince dvojí krve. Jsou úžasné :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové promo fotky Ginny k HBP

11. července 2010 v 20:29 | Lusi
Po dlouhé době se obejvily fotky z Prince dvojího krve a my Vám přinášíme dvě nové promo fotky Ginny Weaslové.

imagebam.com imagebam.com

Hlášky HP6

13. června 2010 v 15:45 | Lusi
.
"Ovšemže ano, Narciso, zavážu se ti neporušitelným slibem," řekl tiše. "Doufám, že se tvoje sestra uvolí být naším pečetním svědkem." Belatrix zírala s ústy otevřenými úžasem. Snape se spustil na podlahu a poklekl proti Narcise. Sledování Belatrixiným nevěřícným pohledem se navzájem uchopili za pravou ruku. "Budeš potřebovat hůlku, Belatrix," poznamenal chladně Snape. Vytáhla ji a stále se tvářila, jako by do ní uhodilo. "A budeš si muset stoupnout o něco blíž k nám," upozornil ji.

"Jestli mi hodláš líčit, že bych měl v té příšerné prožluklé škole klidnější život, tak raději šetři dechem, Albusi! Je sice pravda, že se schovávám, ale po odchodu Doloros Umbridgeová z Bradavic se ke mně doneslo pár dost podivných zpráv! Jestli to je způsob, jakým dnes zacházíš s učiteli…" "Profesorka Umbridgeová si znepřátelila naše stádo kentaurů," vysvětloval Brumbál. Myslím, že ty, Horacio, bys měl víc rozumu, než abys šel do Zapovězeného lesa a nadával hordě rozzuřených kentaurů do špinavých kříženců." "Jo takhle to bylo?" protáhl Křiklan. "Nána pitomá! Nikdy jsem ji neměl rád." Harry se uchechtl a Brumbál i Křiklan se otočili a pohlédli na něj. "Promiňte," omlouval se honem Harry. "Já jen… že jsem ji taky neměl rád."

VIDEO: Harry Potter a Princ dvojí krve - FILM O FILMU CZ

5. června 2010 v 14:00 | Lusi

Nové promofotky z Prince

5. června 2010 v 8:00 | Lusi
free image host
free image host free image host free image host free image host

Nová fotka z natáčení HBP

21. května 2010 v 12:00 | Lusi
Objevila se nová fotka z natáčení Prince....nachází se u Gringotových v Příčné ulici..pěkná!:)

4 nové fotky z natáčení HP 6

9. května 2010 v 12:00 | Lusi
Na oclumencii se zas po nějaké době objevilo pár fotek z natáčení Prince dvojí krve.
Fotky jsou opravdu skvělé. Jsou to záběry ,které jsme ještě vůbec neviděly . Akorát tedy nepobírám proč Cho Changová sedí na druhé fotce u nebelvírského stolu.

Nové fotky // Princ Dvojí Krve

30. dubna 2010 v 10:00 | Lusi
Nové fotky z Harry Pottera a Prince dvojí krve!

 Před několika mála chvílemi tu byla novinka s novými fotkami z Harry Pottera a Tajemné komnaty a Harry Pottera a Vězně z Azkabanu. Teď je tu několik nových fotek ze zatím posledního promítaného filmu HP série, Harry Pottera a Prince dvojí krve.

 Na první fotce můžete vidět Romildu Vaneovou v knihovně, na druhé fotografii můžete vidět zase Narcissu Malfoyovou a Bellatrix Lestrangeovou na cestě za Snapem. Třetí fotka je opravdu velice povedené, vidíme na ní Harryho a Brumbála při přemisťování v metru, na čtvrté je Harry v obleku při poslouchání Snapea a Draca, a na poslední fotografii je znovu Harry a Brumbál, jenže tentokrát na Astronomické věži.

Odkazy na fotografie: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

DVD a BD HP6 v novém obalu

25. dubna 2010 v 9:00 | Lusi
Reali ještě Obličeje a kosmetika neexistoval, objevila SE Informace o vydání Nových Slovenské kolekce složené z prvních PETI DVD filmů o Harrym Potterovi.Jednotlivé DVD s novými obaly SE od července začaly prodávat i Samostatně postupně začaly vytlačovat Ze slovenského trhu zejména První Čtyři Díly s původními obaly .

Více v CČ

Šest nových fotek z HP 6

9. dubna 2010 v 12:00 | Lusi
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Nová propagační fotka k Princi Dana a Emm!!!

8. dubna 2010 v 12:00 | Lusi
Jistě si pamatujete na photoshoot na kterém byla vyfocena především Emma. Oclumencia na svém Twitteru zveřejnila novou propagační fotku Emmy Watson a Daniela Radcliffa. Více informací zatím není známo .

free image host free image host

New photos HBP

31. března 2010 v 12:00 | Lusi
free image host free image host free image host free image host

Chyby v Princi dvojí krve

28. března 2010 v 12:00 | Lusi
Po pětici potterovských pokračování opět nadešel čas posvítí si na detaily,které se na stříbrném plátně neměly nikdy objevit.Tentokrát jsme si na mušku vzali nejnovější díl, Harry Potter a Princ dvojí krve.Tvůrci se po devíti letech už zřejmě poučili a dávají si pozor na natočený materiál.Počet odhalených chyb totiž v nejnovějším filmu klesl na dosud nejnižší počet z celé série: na 75. Ze záběrů se postupně vytratili kameramani, podivuhodné stíny štábu a větší pozor si dávají již i samotní herci. Přesto se přece jen něco našlo.Několik postřehů si můžete prohlédnout v pokračování.
 
 

Reklama