Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Vězeň z Azkabanu

Nové stills a fotky z natáčení Vězně z Azkabanu!

22. srpna 2010 v 19:29 | Lusi
Nové stills a fotky z natáčení Vězně z Azkabanu!

Na internet byly uvolněny nové stills a fotky z natáčení filmu Harry Potter a Vězeň z Azkabanu! Na stills můžete vidět Hagridovu hájenku, Severuse a Siriuse v Chroptící chýši, Harryho honící zlatonku, Rona s Prašivkou, Hagrida, Harryho s Hermionou, Albuse Brumbála při proslovu, bradavické studenty, Stana Silničku, Marge s Dudleym, Harryho, Vernona Dursleyho, Rona při hodině Obrany proti černé magii s profesorem Lupinem, Rona s Hermionou, Harryho učícího se vykouzlit Patrona, Siriuse Blacka v Chroptící chýši, Harryho s Ronem, Severuse Snapea a Harryho se Siriusem u jezera po setkání s mozkomory. FOTKY NAJDETE V POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU!

Nové stills k HP 3

11. července 2010 v 21:03 | Lusi
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

DVD Ultimate Edition -Harry Potter a Vězeň z Azkabanu v prodeji už 25.11. 2010??

4. května 2010 v 9:00 | Lusi
Amazon.com společně s německou pobočkou - Amazon.de, ohlásili předběžný datum vydání 25.listopadu 2010 DVD Ultimate Edition Harry Potter a vězeň z Azkabanu.

Nové promofotky k HP3

9. dubna 2010 v 18:20 | Lusi
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Několik nových fotek z HP 3

29. března 2010 v 12:00 | Lusi
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Hlášky HP3

13. února 2010 v 13:15 | Lusi

"Tady máš," obrátil se k Harrymu a podal mu obzvlášť velký kus. "Sněz to udělá ti to dobře." Harry si čokoládu vzal, ale nezakousl se do ní. "Co to bylo zač?" zeptal se Lupina. "Mozkomor," odpověděl profesor a rozdával čokoládu i všem ostatním. "Jeden z azkabanských mozkomorů." Všichni na něj užasle zírali. Profesor Lupin zmačkal obal od čokolády a strčil si ho do kapsy. "Jezte," vybídl je znovu, "udělá vám to dobře. Musím si promluvit se strojvedoucím. Omluvte mě…"
….
Mezitím se vrátil profesor Lupin. Než vešel do kupé, všechny si změřil pohledem a s nepatrným úsměvem utrousil: "Já tu čokoládu vážně neotrávil…"

Více v článku

Obsah 3.dílu

2. února 2010 v 19:07 | Lusi

3.díl - 384 stran


 1. Soví pošta
 2. Osudný omyl tety Marge
 3. Záchranný autobus
 4. Děravý kotel
 5. Mozkomor
 6. Pařáty a čajové lístky
 7. Bubák v šatní skříni
 8. Útěk Buclaté Dámy
 9. Chmurná prohra
 10. Pobertův plánek
 11. Kulový blesk
 12. Patron
 13. Nebelvír versus Havraspár
 14. Snapeova zášť
 15. Famfrpálové finále
 16. Věštba profesorky Trelawneyové
 17. Kocour, krysa a pes
 18. Náměsíčník, Červíček, Tichošlápek a Dvanácterák
 19. Služebník lorda Voldemorta
 20. Mozkomorův polibek
 21. Hermionino tajemství
 22. Znovu soví pošta

Pobertův plánek nadává profesoru Snapeovi

2. února 2010 v 18:05 | Lusi
"Profesor Severus Snape, učitel této školy, vám přikazuje, abyste mu
sdělili informace, které skrýváte!"

Více v článku

Nepatrná chyba v HP3

2. února 2010 v 15:59 | Lusi
Když se film upravoval do konečné podoby, kdy ho vidíme teď si jaksi nevšimli, že Harry má taky jizvu. Protože kdyby to věděli neobraceli by scénu naruby, jak jinak by ste vysvětlili Harryho jizvu v jedné scéně na správném místě a v další scéně naruby a navíc na druhé straně čela.

Vynechané scény z HP 3

17. listopadu 2009 v 18:08 | Lusi

Harry Potter a vězeň z Azkabanu - online

5. listopadu 2009 v 20:12 | Lusi
Ahojky tak tady máte Harryho Pottera 3.díl jak jste na něj dlouho čekali tak jsem ho konečně našla. Užijte se ho.

Vypadá neškodně ale nenechte se zmást!!! I Harryho málem pokousala nebo-li Obludné obludárium

17. dubna 2009 v 16:36 | Lusi

Vynechaná scéna z HP3

24. března 2009 v 16:21 | Lusi

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

4. srpna 2008 v 11:25 | Lili
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Joanne K. Rowlingová
Třetí kniha příběhů mladého čaroděje Harryho Pottera. Anglické vydání.

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu

9. července 2008 v 11:17 | Lili
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Název knihy v originále: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Autorka: Joanne Rowlingová
Vydání originálu: 1999

Stručný obsah knihy "Harry Potter a vězeň z Azkabanu"

Třetí díl Harry Pottera začíná návštěvou neoblíbené tety Marge a následným Harryho odchodem ve zlém. Má strach z velkého černého psa a nemá ani kam jít. Vysvobozením je pro něho až vyzvednutí Záchranným autobusem a cesta do Děravého kotle, kde se dozví, že po něm jde vrah Sirius Black, uprchlý z Azkabanského vězení. Při setkání s mozkomory - strážci Azkabanu, chránícími školu před Siriusem Blackem - Harry Potter ztratí vědomí. Naštěstí mozkomory zažene nový učitel Remus Lupin, který má na starosti výuku obrany proti černé magii.
Novinkou ve škole je péče o kouzelné tvory, kterou vyučuje Hagrid. Na první hodině nedává pozor Draco Malfoy a je kvůli tomu napadem hypogryfem Klofanem. Hypogryf je napůl kůň, napůl orel. Draco žaluje svému vlivnému otci. Mezi hermionou a Ronem vzniká spor, který vyvolá Hermionina kočka Křivonožka, když se Ronovi za podezřelých okolností ztratí jeho krysa Prašivka.
Harry Potter dostává před vánoci dárek od dvojčat Weaslyovic. Je to úplná mapa Bradavic, s polohou každého člověka. S její pomocí se Harry Potter dostane do Prasinek a dozvídá se, že jeho kmotrem byl Sirius Black, který ale zradil jeho rodiče.
Kvůli intrikám Malfoyova otce musí být utracen Klofan. Harry, Ron a Hermiona se snaží Hagrida utěšit a najdou v jeho chatě živého Prašivku. Hermionina kočka ho zažene pod vrbu. Opět se objevuje velký černý pes a odtáhne Rona také pod vrbu mlátičku. Harry Potter s Hermionou je pronásledují a zjišťují, že velký černý pes je ve skutečnosti Sirius Black, ke kterému je připojen Lupin jako vlkodlak. Ti se snaží vysvětlit, že Ronova krysa je ve skutečnosti přeměněný Peter Pettigrew, který pro Voldemorta zradil Harryho rodiče, fingoval svoji smrt, a vinu svedl na Blacka.
Harry Potter nedovolí Siriusovi Pettigrewa zabít eskortují ho do hradu. Je ale úplněk a Lupin se proměňuje ve vlka. Pettigrew uteče. Na Blacka, Harryho a Hermionu začínají útočit mozkomorové, které zažene tajemná figura pomocí kouzla Patron. Harry Potter věří že byl zachráněn duchem svého otce. Black, o jehož nevině nikdo neví, je lapen a zavřen do věže, kde čeká na popravu.
Trio Harry Potter, Hermiona a Ron se od Brumbála dozvídá, že má šanci zachránit 2 životy. Hermiona prozradí Harrymu, že vlastní Obraceč času, kterým se lze vracet v čase, a s jehož pomocí také zvládala svůj přeplněný rozvrh. Oba se vracejí o tři hodiny zpět, osvobodí Klofana těsně před popravou a čekají na Blacka, osvobodí ho a vracejí se časem zpět.

Obal knihy-Harry Potter a Vězeň z Azkabanu

1. července 2008 v 16:58 | Lili

KULOVÝ BLESK

1. července 2008 v 16:57 | Lili
KULOVÝ BLESK
Toto nejmodernější závodní koště je vybaveno aerodynamicky tvarovanou superjemnou jasanovou násadou, vyleštěno do diamantové tvrdosti a ručně opatřeno vlastním registračním
číslem. Každá individuálně vybraná březová větvička v jeho
ocasu byla vybroušena k aerodynamické dokonalosti, která
dává Kulovému blesku nepřekonatelnou rovnováhou a absolutní přesnost. Kulový blesk má zrychlení z nuly na sto padesát
mil za deset vteřin a jeho součástí je i nepřekonatelné
brzdící kouzlo. Cena dle dohody.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/3/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Plán Prasinek

1. července 2008 v 16:57 | Lili

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu

9. června 2008 v 13:11 | Lili
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Děj
Obrýlený čarodějnický učeň už je třetím rokem v Bradavicích, nad kterými se, jak se zdá, začínají stahovat velká mračna. Z azkabanské pevnosti totiž uprchl nebezpečený masový vrah Sirius Black (Gary Oldman) a vypadá to, že Harryho život se znovu octne v ohrožení. Pomůže mu nový profesor magie Lupin (David Thewlis)? Anebo specialistka na věštění, profesorka Trelawnyová (Emma Thompson)?

Chrise Columbuse ve třetím pokračování dobrodružství o čarodějnickém učni a jeho přátelích na režisérské stoličce vystřídal autor Mexické jízdy Alfonso Cuarón. A zřejmě to byl velmi povedený tah…

Základní informace

Český název: Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Originální název: Harry Potter and the Prisoner of Azbakan
Česká premiéra: 10. června 2004 (před 1130 dny)
Světová premiéra: 31. května 2004 (před 1140 dny)
Natočeno: VB / USA 2004
Režie: Alfonso Cuarón
Scénář: Steve Kloves (podle románu J. K. Rowlingové)
Kamera: Michael Seresin
Hudba: John Williams
Hrají: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasly), Emma Watson (Hermiona Grangerová), David Thewlis (Remus J. Lupin), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Gary Oldman (Sirius Black), Michael Gambon (Albus Brumbál), Alan Rickman (Severus Snape), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Emma Thompson (Sibyla Trelawnyová), Tom Felton (Draco Malfoy), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Julie Walters (Molly Weasleyová), Robert Hardy (Cornelius), Richard Griffiths (strýček Vernon), Warwick Davis (čaroděj), Mark Williams (Arthur Weasley), Timothy Spall (Peter Pettigrew)
Přístupnost: přístupný
Délka: 150 minut
Distributor: Warner Bros
 
 

Reklama