Přesouvám se na jiný blog, více informací ZDE

Wizarding World of Harry Potter

Oslava v WWoHP na počest prodaného miliontého máslového ležáku

14. března 2011 v 21:01 | Lusi
Krátce po otevření tématického HP parku v Orlandu se konala oslava na počest přes milion prodaných máslových ležáků. Při této akci byl tento kouzelnický nápoj rozdáván zcela zdarma (dětem i dospělým). Bylo uveřejněno několik fotografií, na které se můžete podívat níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

John Travolta navštívil se svou ženou Potterland!

6. září 2010 v 21:27 | Lusi
John Travolta navštívil se svou ženou Potterland!

Slavný americký herec John Travolta a jeho žena a herečka Kelly Preston, která je těhotná, společně navštívili Kouzelnický svět Harryho Pottera, známý také jako Potterland! Po návštěvě hostince U tří košťat, kde si vychutnali máslový ležák, zamířili do krámku výrobce hůlek Ollivandera, kde si zakoupili hůlku. Na fotku Johna a Kelly v Ollivanderově krámku se můžete podívat pomocí odkazu níže.

imagebam.com

Fotky z Harry Potter parku

3. srpna 2010 v 16:36 | Lusi
Tak sem jen tak pátrala po netu a narazila sem na tyto fotky, který nafotila jedna faninka co se tam dostala. Hrozně jí závidim to se ani nedá popsat jak. Když sem se já zeptala mámy, jestli je nějaká možnost, že by mě tam dostali, tak mi jen řekla že ne a pokud bych hodně chtěla tak abych začala šetřit. :D To potěší že! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com
imagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.com
imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.comimagebam.com  imagebam.com  imagebam.com
imagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.com
        

První fotky ze Zakázané jízdy v Potterlandu

3. srpna 2010 v 15:14 | Lusi
První fotky ze Zakázané jízdy v Potterlandu

Na internetu byly zveřejněny první fotky z Potterlandu v Orlandu ze Zakázané jízdy, která vede Astronomickou věží a také dračí zátokou. Snímky pořídil fanoušek, který na atrakci uvízl, kvůli technickým potížím. Pořízené fotky si můžete prohlédnout pomocí odkazů níže. Potterland je otevřen pro širší veřejnost už od 18.června.2010!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter park v Indii ?

2. srpna 2010 v 14:22 | Lusi
Krátce po otevření Kouzelnického světa Harryho Pottera v Orlandu na Floridě, už jsou zvěsti, že vznikde druhý park, který bude stejný jako ten Americký. Umístění druhého Harry Potter Parku by mělo být v jednom z velkých měst v Indii. Informoval o tom The Wall Street Journal.

Reliance, průmyslový konglomerát vlastněný miliardářem Anilem Ambani, bude plným vlastníkem parku, ale bude platit autorské poplatky a poplatky za univerzální použití ochranných známek a obsahu v souvislosti s populárními Hollywoodskými filmy jako Čelisti, ET, Spiderman a Harry Potter série. Celý park, ve kterém bude zahrnuta i část s tématickým parkem Harryho Pottera bude velmi podobný těm, které postavilo Universal v Los Angeles, Orlandu a Japonsku, s mnoha tobogány, atrakcemi, obchody s oficiálním zbožím z filmů. Očekává se, že komplex bude mít 400 akrů, což by znamenalo, že bude jeden z největších na světě.
Tato informace je pouze fáma, nemáme žádné oficiální prohlášení.

Dvě letecké fotky Tématického parku HP

27. června 2010 v 14:03 | Lusi
To, že se otevřel již dlouho očekávaný park zaměřený na kouzelný svět Harryho Pottera, kterým se může chlubit floridské Orlando, jistě víte. Na internetu jsou již k dispozici fotky "z ptačí perspektivy", které nám ukazují jak vypadá tento fenomenální paŕk z výšky.

Nové video z parku

26. června 2010 v 12:00 | Lusi

Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

22. června 2010 v 8:00 | Lusi
Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

Herci Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Matt Lewis (Neville Longbottom) přiznali v rozhovoru pro CFNews13 při slavnostním otevření Potterlandu, že je čekají ještě dva natáčecí dny. Hlavní jednotka záběrů je už sice dotočena, ale to neznamená, že mají herci volno. Daniel a Matt mají ještě natáčet scény, které nemusejí být pod dohledem režiséra Davida Yatese.

Daniel Radcliffe má natáčet scény pod vodou, takže můžeme předpokládat, že se bude na 100% natáčet scéna s viteálem, kdy se Harry potopí do jezera, aby získal Nebelvírův meč (jedná z mála věcí, která dokáže viteál opravdu zničit).

Matt Lewis by měl natáčet nějakou scénku pro závěrečnou bitvu o Bradavice.

Níže se můžete podívat na video rozhovory s herci. Rupert Grint (Ron Weasley) prozradil, že se moc těšil až si upije z ledového Máslového ležáku, Warwick Davis (prof. Kratiknot) se zmínil o jízdě na horské dráze (hypogrifovi), která byla jeho první v životě, Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) byla příjemně překvapená, že jsou v parku skutečné obchody z knih a ne obchody se smíšeným zbožím a Tomovi Feltonovi (Draco Malfoy) se velmi líbilo, že v parku neviděl ani jednu mudlovskou věc.

Fotky z oficiálního otevření HP parku pro návštěvníky

21. června 2010 v 10:00 | Lusi
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com

Nové video z WWoHP

21. června 2010 v 8:00 | Lusi
Universal Orlando vydalo nové video se sestřihy z akcí, které se odehrály minulý týden v parku Kouzelnického světa Harryho Pottera.

Prohlídka 'The Wizarding World of Harry Potter' Robieho, Matta, Emmy a bratrů Phelpsových

20. června 2010 v 12:00 | Lusi
Na Youtube se nám podařilo najít opravdu nádherné video, ve kterém Emma Watson, Robbie Coltrane, Matthew Lewis, a James a Oliver Phelpsovi procházejí Wizarding World of Harry Potter.

Video: rozhovory s Danem a Rupertem v tématickém parku

19. června 2010 v 17:05 | Lusi
GMTV vydala nové rozhovory s Danielem Radcliffem u Ollivandera v obchodě a Rupertem Grintem na vyhlídce na Bradavicích Hrad z kouzelnického světa Harryho Pottera. Dan mluvil o tom, jak se bude muset vyrovnávat s realitou, že už nebude Harrym, Rupert uvažoval o tom, proč nebyl skutečný hrad nikdy postaven pro filmy. Video můžete shlédnout níže.

Video ze slavnostního otevření kouzelnického světa Harryho Pottera

19. června 2010 v 17:00 | Lusi

Dan & dvojčata Phelpsovi s vítězi v soutěži letu na hipogryfu

19. června 2010 v 16:47 | Lusi
  • Univesal právě vydala fotky zevnitř kouzelnického světa Harry Potter, kde herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Bonnie Wright, Tom Felton, Matthew Lewis, James a Oliver Phelps, a Michael Gambon vedli Today Show vítězů soutěže do parku a na jízdě na Hippogriffovi po slavnostním zahájení. 
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

KOUZELNICKÝ SVĚT HARRYHO POTTERA JE OFICIÁLNĚ OTEVŘEN!

18. června 2010 v 17:50 | Lusi
Universal Orlando šlo fanouškům vstříc a na TÉTO stránce vysílalo od 15:00 živé vysílání přímo z otevření Kouzelnického světa Harryho Pottera. Ještě teď sem tam spouští výstřižky co se dělo při otevření, tak pokud to někdo nestihl v 15:00 tak se na to můžete ještě teď podívat. No a já sem si pro vás připravila pár scanů z otevření, tak doufám že se vám budou líbit.

.

Fotky ze slavnostního otevření Potterlandu!

18. června 2010 v 10:56 | Lusi
Fotky ze slavnostního otevření Potterlandu!

Jak většina z vás asi ví, tak včera se konalo slavnostní otevření Potterlandu, které bylo uskutečněno pro celebrity. Na OCLUMENCIA.COM.BR bylo zveřejněno osm fotek z této akce, kde můžete např. vidět Bradavický hrad, Johna Williamse a také bratry Jamese a Olivera Phelpsovi.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dále byly zveřejněny čtyři propagační fotky, na kterých můžete vidět Ohnivý pohár, Prasinky a bradavický hrad.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A do třetice tu máme fotky Potter herců od snitchseeker.com na červeném koberci. Můžete vidět Daniela Radcliffa (Harry Potter), spisovatelku J.K.Rowlingovou, Warwicka Davise (prof. Kratiknot a skřet Griphook), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Ruperta Grinta (Ron Weasley), Toma Feltona (Draco Malfoy), Michaela Gambona (Albus Brumbál), bratry Jamese a Olivera Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi) a také Matta Lewise (Neville Longbottom).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A ještě abych nezapomněla, byly zveřejněny i tři videa
Slavnostní otevření Kouzelnického parku HP

18. června 2010 v 10:19 | Lusi
Ve středu večer místního času se v letovisku Universal v Orlandu, Florida, USA sešla široká komunita HP fanoušků,aby se staly svědky a účastníky dlouho očekávaného otevření kouzelnického světa Harryho Pottera, nové části zábavního parku, který je součástí letoviska. Nechyběly zástupci médií a fanouškovská stránek.Shromážděné davy měli možnost sledovat podél červeného koberce příjezd potterovských hvězd - Warwicka Davise,Michaela Gambon, Matta Lewise, Toma Feltona, Jamese a Olivera Phelpsových, Bonnie Wright, Ruperta Grinta a Daniela Radcliffa, jakož i producentů filmu - živého Davida Heymana a Davida Barrona . No a samozřejmě nemohla chybět ani Jo Rowlingová.

Celebrity Preview→Otevření pro celebrity

17. června 2010 v 14:00 | Lusi
Dnes 16. června, tedy dva dny před velkým otevřením tématického parku, se uskutečnila Celebrity Preview, tedy jakési před-otevření, kterého se zúčastnili různé celebrity, včetně herců z potterovek.
Pokud by vás to zajímalo, livestream si můžete prohlédnout na tomto odkaze ve čtvrtek ráno od 3:30 do 4:00.

Na téže adrese se v pátek v době od 15:00 do 15:30 můžete podívat na livestream ze samotného velkého otevření (a možná nejen na to).

Universal Orlando Resort mezitím potvrdil, že na otevření kouzelnického světa Harryho Pottera se bude účastnit i skladatel John Williams, nepotvrzené zprávy říkají, že by měl na podiu,které můžete vidět níže dirigovat velký symfonický orchestr.

A pro zajímavost, novináři dostali visačky na šňůrkách,kde je napsáno I must not tell lies (Nesmím vykládat lži. Obrázek můžete vidět také níže.

Videa z příprav Kouzelnického světa Harry Pottera

9. června 2010 v 8:00 | Lusi

Nová fotka z WWoHP

8. června 2010 v 8:00 | Lusi

Nové fotky z kouzelnického světa Harryho Pottera

30. května 2010 v 13:33 | Lusi

První pohled na WWoHP

29. května 2010 v 10:00 | Lusi
Kouzelnickéý park Harry Potter, který se otevřel dnes pro držitelé vyhraných vstupenek.Objevilo se i skvělé video a fotky které můžete najít zde,kde jsou různé suvenýry z parku apod.. Vypadá to moc zajímavě,moc bych tam chtěla! :)

Video z testovací jízdy atrakce Let Hypogrifa

27. května 2010 v 10:00 | Lusi
Bylo vydáno video,které nám umožňuje první pohled na tuto atrakci skutečně v pohybu .Krátké video ,kde jeden ze zaměstnanců zkouší atrakci můžete shlédnout níže.


Oficiální video z návštěvy herců v WWoHP

23. května 2010 v 9:00 | Lusi
Universal Orlando vydala plnou videa na kterém můžeme vidět Emma Watson, Matthew Lewis, James a Oliver Phelps a Robbie Coltrane z návštěvy Kouzelnického světa Harry Pottera.
Všech pět Harry Potter herců prošlo Bradavický hrad, užily si jízdu na Zakázané Cestě, vyzkoušeli máslový léžák a jídlo u tří košťat, stejně jako sladkosti v medovém ráji, a Ollivander jim pomohl vybrat jejich hůlky.Video můžete shlédnout níže.

Další nové fotky z návštěvy Kouzelnického parku HP

23. května 2010 v 8:00 | Lusi
Bylo zvřejněno 5.nových fotek z návštěvy Zábavného parku na Floridě v Orlandu kde byli dvojčata Philpsovi,Emma Watson,Matt Lewis a Robbie Coltrane.
Moc bych tam chtěla...škoda že to musí být v USA! :(
free image host free image host free image host free image host free image host

 
 

Reklama